Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Oferta studiów

Podyplomowe

Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętności, aby odnosić sukcesy w branży celno-skarbowej. Dołącz do społeczności UTH, wybierając studia podyplomowe Agent Celny!
Podyplomowe
Studia podyplomowe Zarządzanie BHP zapewniają kompleksową wiedzę do skutecznego zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Tego potrzebowałeś? Zapisz się!
Podyplomowe
Zapisz się na studia podyplomowe Menedżer jakości i zdobądź umiejętności niezbędne do opracowywania, wdrażania i doskonalenia systemów jakości. Tylko w UTH!
Podyplomowe
Chcesz nabyć wiedzę, pozwalającą Ci działać w obszarze finansów i podatków w różnych sektorach gospodarki? Wybierz studia podyplomowe Rachunkowość i podatki!
Podyplomowe
Chcesz poszerzyć swoje umiejętności z zakresu zarządzania personelem i rozliczeń płacowych? Studia podyplomowe Kadry i płace są dla Ciebie!
Podyplomowe
Odkryj nowe możliwości kariery w dynamicznym świecie cyfrowym. Wybierz studia podyplomowe Manager e-commerce i pogłęb swoją wiedzę na temat działalności online!
Podyplomowe
Interesujesz się autami? Posiadasz wiedzę dotyczącą ich specyfiki? Studia podyplomowe Systemy EDR w rzeczoznawstwie samochodowym czekają właśnie na Ciebie!
Podyplomowe
Posiadasz wiedzę związaną z handlem międzynarodowym bądź prawem celnym? Zapisz się na studia Trade & Customs Complliance Manager i rozwiń swoją karierę!
Podyplomowe
Marzysz o pracy przy badaniach poligraficznych? Chcesz poznać metody detekcji kłamstwa? Wybierz studia Technika, analiza i praktyka badań poligraficznych!
Podyplomowe
Wybierz studia podyplomowe Menedżer systemu zarządzania energią. Rozwiń swoje umiejętności w zakresie wdrażania i nadzorowania zmian związanych z tym obszarem!
Podyplomowe
Wybierz Zarządzanie bezpieczeństwem i analiza ryzyka w transporcie kolejowym - kompleksowo przygotujemy Cię do pracy jako Pełnomocnik ds. systemów zarządzania!
Podyplomowe
Wybierz studia podyplomowe Inwestycje i handel na rynkach azjatyckich i przygotuj się do pracy w tym dynamicznym środowisku biznesowym. Aplikuj już dziś!
Podyplomowe
Studia podyplomowe w ramach oferty „2 w 1” pozwalają wykorzystać wiedzę nabytą podczas studiów magisterskich i w wyniku uzupełnienia jej o dodatkowe zajęcia warsztatowe, słuchacze otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych. Kończąc edukację na drugim stopniu nauki, można jednocześnie być też absolwentem studiów podyplomowych.
Podyplomowe

Oferta studiów

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej zaprasza na studia w Warszawie – mieście, w którym zrealizujesz swoje marzenia dotyczące wykształcenia i kariery zawodowej. W tym miejscu Twoja pasja, chęć rozwoju i realizacji własnych pomysłów pod okiem naszej kadry dydaktycznej przybiorą postać drogi prowadzącej wprost do sukcesu. Czeka na Ciebie dynamicznie rozwijająca się stolica kraju, inspirująca tysiące studentów do rzeczy niemożliwych nigdzie indziej do osiągnięcia.

Studia w Warszawie w UTH to wyjątkowa szansa na zdobycie doświadczeń, przyswojenia podanej w atrakcyjny sposób sporej dawki wiedzy praktycznej i teoretycznej, a także mnóstwo okazji do spędzania czasu z ludźmi, których zawsze chciałeś poznać. Sprawdź ofertę naszej uczelni i wybierz studia niepubliczne w Warszawie, jako punkt startowy dla swojej wymarzonej kariery!

Dlaczego studia w Warszawie?

Ponieważ to najlepsze miejsce do nauki i rozwoju własnych zainteresowań. To właśnie u nas znajdziesz ofertę studiów, która wychodzi poza standardowe normy akademickie i integruje w sobie doświadczenie biznesowe, praktykę oraz wiedzę teoretyczną. W efekcie otrzymujesz wykształcenie i umiejętności, które są unikalne na rynku pracy i pozwalają w szybkim tempie rozpocząć pracę zawodową. Bezpieczeństwo cyberprzestrzeni, Home design, Social media & digital marketing – to tylko niektóre z czekających na Ciebie specjalizacji, które znajdziesz na kierunkach studiów takich jak: Zarządzanie, Finanse i rachunkowość czy Architektura wnętrz.

Jednak studia w Warszawie to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także nawiązywanie cennych kontaktów z nowopoznanymi ludźmi oraz budowanie relacji zawodowych. Jako stolica Polski, Warszawa przyciąga zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych studentów. Dzięki temu będziesz tu spotykać osoby z różnych kultur i być może nawiążesz z nimi przyjaźnie na całe życie. Poza tym miasto oferuje praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, takie jak liczne praktyki, staże czy wydarzenia branżowe.

Kierunki studiów w Warszawie

Warszawska Uczelnia Techniczno-Handlowa ma dla Ciebie bogatą ofertę edukacyjną obejmującą studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a także studia na Wydziale Zamiejscowym w Płońsku. Możesz wybierać spośród kierunków takich jak:

Spośród wszystkich uczelni prywatnych w Warszawie mamy również jedną z najlepszych i najbardziej rozbudowanych propozycji niepublicznych studiów podyplomowych, gdzie będziesz mógł przygotowywać się do roli m.in. agenta celnego, menedżera jakości czy menedżera transformacji cyfrowej.

Warszawskie studia niepubliczne

Uczelnie niepubliczne takie jak UTH mają przewagę w postaci kontaktów z biznesem i współpracy z wykładowcami, którzy obowiązki dydaktyczne łączą z pracą na wyższych stanowiskach w biznesie, przemyśle czy służbach. Dzięki praktycznemu aspektowi kształcenia, indywidualnemu podejściu naszej kadry naukowej, a także za sprawą nowoczesnej, bardzo rozbudowanej infrastruktury, nasza warszawska uczelnia jest w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość kształcenia i pełne wsparcie w osiąganiu Twoich celów. Stawiając na studia w UTH, masz więc pewność, że otrzymasz dostęp do wiedzy, która jest aktualna i odpowiada na wymogi rynku pracy.

Studia w Warszawie i co dalej?

Wybierając studia w Warszawie, zyskujesz dostęp do ogromnej bazy pracodawców i firm działających w tym najdynamiczniej rozwijającym się i najbogatszym regionie. Stolica przyciąga wielu inwestorów i przedsiębiorców, co tworzy korzystne warunki dla Twojej kariery zawodowej po ukończeniu studiów. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć pracę w międzynarodowej korporacji, założyć własną firmę czy rozwijać się w sektorze publicznym, Warszawa jest miejscem, gdzie Twoje zawodowe plany mają realne szanse stać się rzeczywistością.

Dołącz do społeczności studentów w Warszawie i zacznij swoją niezwykłą akademicką podróż już teraz!

Zapisz się!