O biurze karier

28
projektów unijnych
Czy znasz swoje kompetemcje?

Akademickie Biuro Karier zostało utworzone w 2005 roku. Stanowi „pomost” w relacjach między środowiskiem akademickim, a światem biznesu i rynkiem pracy. Oferta Biura Karier skierowana jest do studentów i absolwentów oraz do pracodawców.

Istotą działalności Biura Karier jest zapewnienie studentom i absolwentom Uczelni jak najlepszych warunków i możliwości wejścia w aktywne życie zawodowe.

Celem działalności Biura Karier jest:

 • pomoc absolwentom Uczelni w poszukiwaniu pracy poprzez nawiązywanie stałych kontaktów z pracodawcami oraz gromadzenie informacji o stypendiach, studiach podyplomowych i kursach zawodowych;
 • pomaganie studentom i absolwentom w planowaniu ich kariery zawodowej.

Zadania Biura Karier:

 1. dostarczanie studentom i absolwentom Uczelni informacji o rynku pracy i możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
 2. pozyskiwanie i udostępnianie studentom i absolwentom oferty pracy oraz staży zawodowych;
 3. budowanie pozytywnego wizerunku Uczelni oraz promocja jej absolwentów wśród pracodawców. Biuro Karier organizuje: prezentacje firm na Uczelni, wizyty studyjne, debaty, spotkania networkingowe oraz reprezentuje Uczelnię na konferencjach i spotkaniach branżowych, targach pracy itp.;
 4. budowanie relacji z rynkiem pracy poprzez nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z pracodawcami i instytucjami rynku pracy;
 5. pomoc w aktywnym poszukiwaniu pracy studentom i absolwentom Uczelni m.in. poprzez poradnictwo, z uwzględnieniem predyspozycji i ograniczeń zawodowych, poradnictwo w zakresie metod poszukiwania pracy,
 6. pomoc pracodawcom w pozyskiwaniu kandydatów na wolne miejsca pracy oraz staże zawodowe;
 7. obsługa wszystkich etapów działalności związanej z realizacją studenckich praktyk zawodowych;
 8. prowadzenie kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe studentów i absolwentów Uczelni;
 9. prowadzenie indywidualnego doradztwa zawodowego dla studentów i absolwentów Uczelni;
 10. aktywne poszukiwanie „talentów” wśród studentów oraz umożliwianie im udziału w otwartych projektach rekrutacyjnych; monitorowanie karier zawodowych absolwentów.

 

AKADEMICKIE BIURO KARIER WSPÓŁPRACUJE z:

 

 

POLECAMY PUBLIKACJE

 

 

Aktualności Biura Karier

Program Work & Travel

 

Masz już dosyć mrozów, śniegu, zajęć na uczelni, egzaminów i marzysz o lecie, słońcu i ciekawych przygodach?Weź udział w programie Work & Travel i przeżyj niesamowite wakacje swojego życia w USA! Oferujemy pracę ratownika na basenach w najlepszej i największej firmie na East Coast - High Sierra Pools. Szczegóły

 Praca jest zarówno dla chłopaków i dziewczyn z możliwością wyjazdu w grupach. Nie musisz być zawodowym pływakiem lub mieć doświadczenie ratownika aby dostać pracę wszystkiego cię nauczymy!

☀️ Nie wahaj się i zaplanuj swoje lato z nami!☀️

Po więcej szczegółów pisz:

viktoriia@highsierrapools.com

+48-796-249-806

https://www.facebook.com/HSPPolska/

 

Teatr dramatyczny m.st. Warszawy zaprasza

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy zaprasza na spektakle z oferty 'Teatr Przyjazny Studentom', w ramach, której każda osoba posiadająca ważną legitymację studencką może zakupić bilet w cenie 20 zł.
W najbliższym czasie ofertą będą objęte następujące przedstawienia:

17.02 g.19:30- Fatalista (sc. im. H. Mikołajskiej)

3.03 g.19- Wizyta Starszej Pani (sc. im. G. Holoubka)
23.03 g.19- Sinobrody (sc. im. T. Łomnickiego)
27.03 g.19:30- Widok z Mostu (sc. im. H. Mikołajskiej)
30.03 g.19- Mężczyzna (sc. Przodownik)


Rezerwacji można dokonywać pisząc na adres kasa@teatrdramatyczny.pl bądź dzwoniąc do kasy pod jeden z numerów podanych na stronie internetowej:
http://teatrdramatyczny.pl/kontakt

ZACZNIJ KARIERĘ W SPEDYCJI

DIERA sp. z o.o. exclusive member of WACO in Poland 

Obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Asystenta spedytora w Dziale Spedycji Morskiej.

Więcej informacji kariera@uth.edu.pl

 

ZAPRASZAMY NA NOWE, BEZPŁATNE SZKOLENIE

BIURO KARIER UTH SERDECZNIE ZAPRASZA NA  BEZPŁATNE SZKOLENIE

Bezpieczeństwo w lotnictwie cywilnym

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak skutecznie i efektywnie zarządzać procesami bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym, zapisz się już dziś na bezpłatne szkolenie

11.01.2019 godz. 9.30-11.00 sala 113

Kampus Jagiellońska

Informacje i zapisy: kariera@uth.edu.pl , tel. (22) 262-88-22 lub 262–88-21

Szkolenie poprowadzi dr inż. Zbigniew Siemieniec - ekspert ds. zarządzania lotnictwem cywilnym.

 

SPOTKANIE INFORMACYJNO - REKRUTACYJNE Z CBA

 

Myślisz o pracy w służbach specjalnych? Chciałbyś dołączyć do elitarnej jednostki walczącej z korupcją w Państwie? Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy informatyka śledczego?

 

Przyjdź na spotkanie z funkcjonariuszami CBA i dowiedz się więcej o działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego, procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery.

Ramowy plan spotkania:

 • Dlaczego informatyka kryminalistyczna ma zawsze pod górkę?
 • Główne obszary działania i struktura organizacyjna CBA
 • Procedura rekrutacyjna w CBA
 • Możliwe ścieżki kariery

CBA obecnie poszukuje studentów ostatnich lat oraz absolwentów do służby lub pracy w zakresie m.in.: informatyki śledczej, analiz, elektroniki, łączności radiowej, bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych, administrowania sieciami teleinformatycznymi, administrowania systemami informatycznymi, programowania, kierowania projektami teleinformatycznymi, pomocy technicznej (help-desk), obsługi prawnej, pracy operacyjno-rozpoznawczej, czynności dochodzeniowo-śledczych, czynności kontrolnych, ochrony informacji niejawnych i danych osobowych, logistyki, finansów, współpracy międzynarodowej.

Spotkanie odbędzie się 12 grudnia ( środa) godzina 13.45, sala 9a ( parter) Kampus Jutrzenki, ulica Jutrzenki 135

Informacje i zapisy: kariera@uth.edu.pl

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE "CUSTOMS COMPLIANCE W LOGISTYCE"

BIURO KARIER UTH SERDECZNIE ZAPRASZA NA  BEZPŁATNE SZKOLENIE

„Customs compliance w logistyce”

Jeśli chcesz poznać dobre praktyki Customs compliance oraz dowiedzieć się jak efektywnie eksportować i importować towary, zapisz się już dziś na bezpłatne szkolenie. 

07.12.2018 godz. 9.30-11.00 sala 103 Kampus Jutrzenki

Informacje i zapisy: kariera@uth.edu.pl , tel. (22) 262-88-22 lub 262–88-21

Szkolenie poprowadzi Piotr Sienkiewicz, Dyrektor ds. Rozwoju w Rusak Business Services, odpowiedzialny za budowanie relacji z klientami oraz kreowanie strategii rozwoju firmy.

 

 ZGARNIJ NAJNOWSZY PRZEWODNIK PRACUJ.PL

Stawiasz pierwsze zawodowe kroki? Szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwijać w wymarzonym kierunku? Jesteś w trakcie przygotowywania CV, listu motywacyjnego czy portfolio? Zastanawiasz się, jakie obowiązują zasady savoir-vivru podczas rozmowy rekrutacyjnej? Czekają Cię w najbliższym czasie testy rekrutacyjne? Przyjdź do biura i odbierz najnowszy Przewodnik „Pracodawcy 2018/2019” lub sprawdź wersję online: https://www.pracuj.pl/e-pracodawcy/

 

ZACZNIJ KARIERĘ W AGENCJI RZĄDOWEJ

AGENCJA RZĄDOWA zajmująca się zagadnieniami bezpieczeństwa państwa oferuje absolwentom i studentom ostatnich lat studiów ciekawą pracę. Aktualnie poszukiwani są pracownicy na stanowisku Pracownika biurowego. Więcej informacji odnośnie rekrutacji w Biurze Karier UTH,  kariera@uth.edu.pl

 

Careers in Poland 2018/2019 już w wersji online

Careers in Poland wydawany w języku angielskim, skierowany do obcojęzycznych studentów oraz absolwentów, zawiera artykuły dotyczące rozwoju kariery zawodowej u renomowanych pracodawców w kraju, którzy rekrutują zarówno studentów wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach, jak i native speakerów. Przewodnik gromadzi także praktyczne rady dotyczące organizacji życia w Polsce.

Elektroniczna wersja  dostępna jest pod linkiem:

https://www.careersinpoland.com/guidebook/2018

ZAPRASZAMY NA NOWE, BEZPŁATNE SZKOLENIE

 

 

NOWE WYDANIE SEMESTRU

Najnowsze Wydanie Specjalne dot. Pracy i Edukacji Magazynu SEMESTR już jest!

* www.facebook.com/MagazynSemestr/posts/1212759935546358

* oraz do pobrania: www.issuu.com/semestr/docs/jesien_2018?ff

 A w Wydaniu:

(1) Praca, praktyki i staże - wszystkie branże - oraz Targi Pracy

(2) Kontynuacja edukacji - w Polsce i innych krajach UE

(3) Promocje dla studentów! - także finansowe...

(4) Języki obce dla studentów - angielski na Malcie

(5) Turystka, narty, snowboard - Alpy dla studentów

 

ZAPRASZAMY DO KONKURSU Z POLSKO - SZWAJCARSKĄ IZBĄ GOSPODARCZĄ

 

PRZEWODNIK KARIERA W FINANSACH I BANKOWOŚCI

Przewodnik zawiera artykuły dotyczące rozwoju kariery zawodowej u renomowanych pracodawców w kraju, którzy rekrutują zarówno studentów wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach, jak i tych zdobywających pierwsze doświadczenia. Przewodnik gromadzi szereg tekstów rozwijających wiedzę o branży finansowo-biznesowej w Polsce. Tematem tegorocznego, 10. numeru przewodnika, są kobiety w finansach. Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem. 

 

 

TARGI PRACY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

NOWY PARTNER BIURA KARIER

Do grona Partnerów w zakresie realizacji praktyk studenckich dołączyła Agencja Zatrudnienia FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. To ogólnopolska, stabilna agencja pracy tymczasowej, która działa na rynku od 2009 roku. Do zdobywania pierwszego doświadczenia zawodowego zapraszamy studentów kierunków Zarządzanie, specjalizacja Psychologia w biznesie.


NABÓR DO CBA

Biuro Kadr i Szkolenia CBA prowadzi aktualnie nabór na następujące stanowiska: Asystent analityczny, Analityk kryminalny, Funkcjonariusz ochrony, Pracownik administracyjny sekretariatu, Młodszy programista. Oferty dostępne są na stronie Biura karier w zakładce Oferty pracy.

Szczegółowe informacje o zasadach naboru: https://bip.cba.gov.pl/bip/nabor-do-sluzby/metody-naboru-do-cba/119,Metody-naboru-do-CBA.html

 

WIRTUALNE TARGI PRACY

Jesteś polskim pracodawcą poszukującym wykwalifikowanych pracowników z państw Unii Europejskiej ?
Weź udział w Work@PL !

Work@PL to wydarzenie o charakterze targów pracy on-line, które odbędzie się 10 października 2018 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu

Głównym celem wydarzenia jest umożliwienie nawiązania kontaktu między polskimi pracodawcami i obywatelami Unii Europejskiej (UE), Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii upowszechnianie informacji nt. warunków życia i pracy oraz sytuacji na rynku pracy w Polsce, a także zasad bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy w innych krajach Wspólnoty.

 

MOBILNOŚĆ NA EUROPEJSKIM RYNKU PRACY

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej dotyczące metod bezpiecznego poszukiwania pracy za granicą oraz promocji usług sieci EURES. Spotkanie odbędzie się dniu 21 września br. w godzinach 10.00-12.00 w sali 310 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie przy ul. Ciołka 10A. Bliższe informacje i zapisy pod numerem telefonu 22 532 22 35 lub w siedzibie WUP w Warszawie ul. Ciołka 10A, III piętro, pokój 304A.

W programie spotkania m.in.:

 • metody poszukiwania pracy za granicą za pomocą sieci EURES
 • jak przygotować się do wyjazdu za granicę w celu poszukiwania pracy
 • niezbędne informacje dotyczące systemów zabezpieczenia społecznego (zasady sumowania okresów zatrudnienia w Polsce
  i za granicą)

 

INFORMACJE O NABORZE

Komendant stołeczny Policji ogłasza rozpoczęcie procedury rekrutacyjnej kandydatów do służby w Komendzie stołecznej policji. Więcej informacji: http://www.policja.waw.pl/pl/praca-w-policji/nabor-2018/47,Informacja-o-naborze.html

ZOSTAŃ AGENTEM CELNYM

Marzysz o karierze w agencji celnej? Chcesz wystartować w jednym z najbardziej pożądanych zawodów na rynku pracy? Rusak business services poszukuje Agentów celnych i Asystentów celnych w całym kraju. Więcej szczegółowych informacji: 

https://rusak.pl/oferty-pracy  

 

PUNKT BIZNESOWY AKADEMICKICH INKUBATORÓW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

Myślisz o swoim biznesie? Masz pomysł, ale nie wiesz jak ruszyć z jego realizacją?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji  na Uczelni, podczas której porozmawiasz  z doradcą Inkubatora Przedsiębiorczości o  swoim pomyśle biznesowym, możliwości jego realizacji, czy dopracowania modelu biznesowego.

Więcej informacji: zakładka STUDENCI lub bezpośrednio w Biurze Karier.

 

ZAPISZ SIĘ DO KLUBU ABSOLWENTA

Drogi absolwencie, gratulujemy ukończenia studiów na naszej Uczelni. Chcemy utrzymywać z Tobą kontakt i wspierać Twój rozwój zawodowy. Wstąp do KLUBU ABSOLWENTA. WYPEŁNIJ ANKIETĘ I ODEŚLIJ NA MAILA: KARIERA@UTH.EDU.PL