Przejdź do treści

Baza dydaktyczna

40
Tysięcy absolwentów

Kampusy UTH to nowoczesna baza dydaktyczna: 9000 m2 powierzchni, wygodne aule i sale wykładowe, pracownie specjalistyczne i laboratoria komputerowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie. Pomieszczenia w których odbywają się wykłady, konferencje oraz seminaria są w pełni klimatyzowane i przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Studiujący mają do dyspozycji bibliotekę oraz czytelnię w dwóch kampusach wyposażone w elektroniczne katalogi i bazy danych. Do dyspozycji studentów są również liczne stanowiska komputerowe rozmieszczone w obiekcie oraz dostęp do sieci bezprzewodowej. W budynkach znajdują się punkty kserograficzne. Studenci mają do dyspozycji strefy FOOD&CHILL, gdzie mogą kupić kanapki, dania obiadowe oraz słodycze, przekąski i napoje, a także wypić kawę lub herbatę. Przed budynkami znajdują się duże parkingi z monitoringiem, na których studenci mogą bezpiecznie pozostawić swoje samochody.

Kampus Jutrzenki

W siedzibie głównej przy ul. Jutrzenki 135 Uczelnia dysponuje nowoczesnym, własnym obiektem z wygodnymi salami dydaktycznymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny. Pomieszczenia, w których odbywają się wykłady, konferencje oraz seminaria są w pełni klimatyzowane i przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Studiujący mają do dyspozycji bibliotekę oraz czytelnię wyposażoną w elektroniczne katalogi i bazy danych. Przed budynkiem znajduje się duży parking do dyspozycji studentów i pracowników.

Kampus Jutrzenki to:

 • 4 500 m2 powierzchni użytkowej;
 • 17 sal audytoryjnych z pełnym, nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym;
 • 2 sale o powierzchni ponad 200 m2;
 • Aula na 280 miejsc, wyposażona w sprzęt multimedialny nowej generacji;
 • 2 laboratoria komputerowe z 25 i 18 stanowiskami komputerowymi, z pełnym oprogramowaniem i dostępem do Internetu;
 • 2 laboratoria – logistyczne oraz kryminalistyczne (z inscenizacją miejsca zbrodni);
 • Biblioteka wraz z czytelnią.

Aule i duże sale wykładowe wyposażone są w rzutniki multimedialne, a wszystkie w rzutniki pisma oraz sprzęt audiowizualny.

Uczelnia dysponuje też zapleczem gastronomicznym (bufet), a na użytek studentów zostały wstawione automaty do wydawania napojów gorących oraz automaty do wydawania napojów chłodzących.

Infrastruktura Uczelni jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Studenci niepełnosprawni ruchowo mają do dyspozycji windę oraz rampy. Drzwi na piętrach oraz drzwi windy dostosowane są do rozmiarów wózków inwalidzkich. W budynku znajdują się toalety przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Posiadana przez Uczelnię infrastruktura dydaktyczna zapewnia prawidłową realizację procesu kształcenia przy zachowaniu wymogów dotyczących jego jakości.

Dostęp do sieci internetowej znajduje się w czytelni bibliotecznej.

Kampus Jagiellońska

W budynku przy ul. Jagiellońskiej 82F Uczelnia dysponuje nowoczesnym i przestronnym budynkiem dydaktycznym. Budynek o podwyższonym standardzie z pełną klimatyzacją i rozwiniętą siecią internetową daje możliwość komfortowego prowadzenia zajęć. Obiekt posiada udogodnienia dla studentów niepełnosprawnych. Zajęcia prowadzone są w przestronnych salach wykładowych z pełną obsługą multimedialną, a sale komputerowe wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy i tablice interaktywne zapewniające studentom dostęp do najnowszych rozwiązań informatycznych.

Bazę dydaktyczną Uczelni w głównym budynku dydaktycznym tworzy:

 • 4 sale audytoryjne na ponad 110 miejsc,
 • 2 sale na ponad 70 miejsc,
 • 7 sal dydaktycznych na 40 – 50 miejsc,
 • 3 sale dydaktyczne na 15 – 30 miejsc,
 • 6 laboratoriów komputerowych, każde z 23 stanowiskami komputerowymi pracującymi z pełnym oprogramowaniem i dostępem do Internetu,
 • Pracownia Fotografii i Oświetlenia,
 • Pracownia Technik Manualnych,
 • Pracownia Projektowania Wnętrz,
 • Laboratorium Silników spalinowych,
 • Laboratorium Chemii Budowlanej,
 • biblioteka wraz z czytelnią.

W drugim budynku, sąsiadującym bezpośrednio z siedzibą, znajdują się: aula na ponad 400 miejsc, z pełnym zapleczem multimedialnym, dwie pracownie na potrzeby realizacji zajęć dla studentów kierunku Architektura wnętrz z zakresu rysunku i malarstwa oraz detalu architektonicznego, a na piętrze specjalistyczne laboratoria.

Wydział Zamiejscowy w Płońsku

Uczelnia posiada w Wydziale Zamiejscowym w Płońsku własne zaplecze lokalowe w postaci budynku przy ul. Sienkiewicza 8. Studenci mają do dyspozycji obszerne dwie aula, sale dydaktyczne oraz pracownie komputerowe. Wydział posiada bibliotekę wraz z czytelnią, w której zostało zgromadzonych ponad 5000 woluminów z dziedziny zarządzania, marketingu, ekonomii, finansów i prawa.

Wykłady oraz zajęcia są prowadzone przez najlepszych nauczycieli akademickich, wybitnych uczonych, którzy wywodzą się ze środowisk Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Polskiej Akademii Nauk oraz praktyków z sektora bankowego, finansowego i administracji samorządowej.