Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Zajęcia sportowe

 1. Program wychowania fizycznego obejmuje studentów I roku studiów stacjonarnych Wydziału Zarządzania i Logistyki, oraz I roku Wydziału Inżynieryjnego (zajęcia obowiązkowe, jeden raz w tygodniu, 1,5 h), fakultatywnie mogą uczestniczyć w zajęciach pozostali studenci.
 2. Uczestnictwo w obligatoryjnych zajęciach Wychowania Fizycznego kończy się zaliczeniem, warunkiem zaliczenia jest frekwencja i aktywny udział w zajęciach.
 3. Zajęcia odbywają się na obiektach sportowych CLIX LO przy ul. Solipskiej 17/19 w Warszawie.
 4. Rodzaj zajęć wybiera student poprzez zalogowanie się do wybranej przez siebie grupy ćwiczebnej, w terminie podanym w USOSWeb
 5. Wychowanie fizyczne można zaliczyć także uprawiając czynnie sport w klubach sportowych, uczestnicząc regularnie w treningach, biorąc udział w zawodach, zaświadczenie potwierdzające członkostwo w klubie należy dostarczyć do 30 listopada (wzór na stronie)
 6. Zwolnienie lekarskie semestralne lub roczne, zwalniające z zajęć wychowania fizycznego, wystawione przez lekarza specjalistę, należy dostarczyć do 30 listopada.
 7. Zwolnieni z zajęć wychowania fizycznego mogą być studenci prezentujący wysoki poziom sportowy (kadra olimpijska, narodowa, uniwersjadowa).
 8. Korzystanie z innych form uprawiania sportu nie zwalnia z zajęć wychowania fizycznego.
 9. Studenci, którzy będą zaliczać WF na podstawie zaświadczeń z klubu itp. lub zwolnienia lekarskiego proszeni są o nielogowanie się na zajęcia.
 10. W tym roku akademickim reaktywujemy sekcję piłki siatkowej, chętnych, reprezentujących wysoki poziom w tej dyscyplinie zapraszamy bezpośrednio na treningi. Terminy treningów na stronie USOSWeb

 

Proponowany rodzaj zajęć wychowania fizycznego:

 • nordic walking połączony ze zwiedzaniem okolic
 • piłka siatkowa kobiet i mężczyzn
 • piłka koszykowa kobiet i mężczyzn
 • piłka nożna kobiet i mężczyzn
 • zajęcia TBC, zdrowy kręgosłup
 • pływanie


Kontakt:
mgr Jolanta Mikielewicz
jolanta.mikielewicz@uth.edu.pl

Dyżury:

 • Kampus Jutrzenki - czwartek 11:00-12:00, pokój 26
 • Kampus Jagiellońska - czwartek 13:00-14:00, pokój 308