Kontakt

Uczelnia

1. Siedziba Uczelni - Kampus JAGIELLOŃSKA

Ul. Jagiellońska 82F
03-301 Warszawa

2. Kampus JUTRZENKI

Ul. Jutrzenki 135
02-231 Warszawa

Kamila Kokosza

Rektorat

Kamila Kokosza

 

Rektorat

tel. (22) 262 88 00, fax: (22) 262 88 01
e-mail: rektorat@uth.edu.pl

Biuro Rekrutacji

Kampus Jutrzenki: tel. (22) 262 88 88
Kampus Jagiellońska: tel. (22) 262 88 89
e-mail: rekrutacja@uth.edu.pl

Centrum Studiów Podyplomowych

tel. (22) 262 88 55
e-mail: podyplomowe@uth.edu.pl

Dział Marketingu

tel. (22) 262 88 16
e-mail: reklama@uth.edu.pl

Dział Stypendiów i Finansów Studentów

e-mail: oplaty@uth.edu.pl

Biuro Karier

tel. (22) 262 88 21 lub 22
e-mail: kariera@uth.edu.pl

Planowanie

e-mail: planowanie@uth.edu.pl

Kadry

tel. (22) 262 88 63
e-mail: kadry@uth.edu.pl

Dział IT

tel. (22) 262 88 68 lub 77
e-mail: it@uth.edu.pl

Administracja

tel. (22) 262 88 06 lub 76
e-mail: techniczny@uth.edu.pl

Biblioteka

tel. (22) 262 88 40 lub 43
e-mail: biblioteka@uth.edu.pl

Kwestura

tel. (22) 262 88 65
e-mail: kwestura@uth.edu.pl

Wydział Zarządzania i Logistyki

Rekrutacja
Kampus Jagiellońska 82F

(I piętro )

tel. 22 262 88 89

poniedziałek-piątek: 8.00-18.00

sobota: 9.00-15.00

niedziela: 9.00-13.00

e-mail: rekrutacja@uth.edu.pl

Dziekanat
Kampus Jagiellońska 82F

(parter,  pok. 6)

tel.: 22 262 88 10 (czynny w godzinach pracy dziekanatu)

sprawdź godziny pracy klikając na link – Dziekanat WZiL

e-mail: dziekanat.zil@uth.edu.pl

 

Rekrutacja
Kampus Jutrzenki 135

(parter, pokój 1)

tel. 22 262 88 88

poniedziałek-piątek: 8.00-18.00

sobota: 9.00-15.00

niedziela: 9.00-13.00

e-mail: rekrutacja@uth.edu.pl

Dziekanat
Kampus Jutrzenki 135

(parter, pokój 2)

tel.: 22 262 88 30 (czynny w godzinach pracy dziekanatu)

sprawdź godziny pracy klikając na link – Dziekanat WZiL

e-mail: dziekanat.zil@uth.edu.pl

 

Wydział Inżynieryjny

Rekrutacja
Kampus Jagiellońska 82F

(I piętro )

tel. 22 262 88 89

poniedziałek-piątek: 8.00-18.00

sobota: 9.00-15.00

niedziela: 9.00-13.00

e-mail: rekrutacja@uth.edu.pl

 

Rekrutacja
Kampus Jutrzenki 135

(parter, pokój 1)

tel. 22 262 88 88

poniedziałek-piątek: 8.00-18.00

sobota: 9.00-15.00

niedziela: 9.00-13.00

e-mail: rekrutacja@uth.edu.pl

 

Dziekanat
Kampus Jagiellońska 82F

(parter,  pok. 6)

tel.: 22 262 88 10 (czynny w godzinach pracy dziekanatu)

sprawdź godziny pracy klikając na link – Dziekanat WI

e-mail: dziekanat.wi@uth.edu.pl

 

Wydział Zamiejscowy w Płońsku

WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W PŁOŃSKU

ul. Sienkiewicza 8, 09-100 Płońsk

poniedziałek: 8:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 15:00
środa: 8:00-15:00
czwartek: 8:00 – 15:00
piątek: 8:00 - 15:00
sobota: 9:00-13:00
niedziela: nieczynne

tel./fax: (czynne w godzinach pracy dziekanatu) - 23 662 89 77, 785 880 480

e-mail: plonsk@uth.edu.pl