Przejdź do treści

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej Wydział Zamiejscowy w Płońsku – dlaczego studia w Płońsku?

Wybór studiów w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Wydziale Zamiejscowym w Płońsku to decyzja, która łączy doskonałą jakość edukacji z unikalnymi zaletami mniejszej miejscowości.

Wybór Płońska na siedzibę Wydziału Zamiejscowego UTH był nieprzypadkowy. Bliskość Warszawy oraz kilku innych większych miast i dobre skomunikowanie z każdym z nich to gwarancja dostępu do wykwalifikowanej kadry specjalistów – praktyków, których spotkasz na zajęciach oraz szerokie możliwości nawiązania współpracy partnerskiej z biznesem.

Studia Płońsk – kierunki. Co możesz studiować na Wydziale Zamiejscowym UTH w Płońsku?

Płońsk to miejsce idealne na studia dla osób, które pielęgnują patriotyzm lokalny i chcą zdobywać wiedzę od najlepszych specjalistów. Studia prowadzone są na kierunku Zarządzanie w dwóch trybach:

  • studia licencjackie niestacjonarne, obejmujące 6 semestrów nauki;
  • studia magisterskie, w ramach których nasi studenci mogą wybrać jedną z 3 dostępnych specjalności.

Bez względu na to, który stopień studiów w Płońsku wybierzesz, możesz mieć pewność, że do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną kadrę wykładowców, praktyków i ekspertów w swoich dziedzinach, a zdobyta dzięki nim wiedza stanie się punktem wyjścia dla Twojej przyszłej kariery.

Studia licencjackie Płońsk – co zyskasz, wybierając kierunek Zarządzanie na Wydziale Zamiejscowym UTH w Płońsku?

Niestacjonarne studia licencjackie w Płońsku na kierunku Zarządzanie to gwarancja doskonałego przygotowania do Twojego przyszłego zawodu. To dzięki nim zdobędziesz wiedzę wraz z praktycznymi umiejętnościami z zakresu zarządzania, marketingu, administracji transportu czy informatyki. Posiadane już kompetencje społeczne rozwiniesz dzięki wyborowi jednej z przygotowanych dla Ciebie specjalności:

Rozmaitość perspektyw po tych właśnie studiach gwarantuje Ci szybkie zatrudnienie w zawodzie, który sam wybrałeś.

Studia magisterskie Płońsk – jakie specjalności czekają na wybierających Zarządzanie w Płońsku?

Na studentów naszego Wydziału Zamiejscowego w Płońsku czekają również studia magisterskie na kierunku Zarządzanie ze specjalnościami:

Stałe wsparcie ze strony licznych partnerów tego kierunku, zapewnia studentom wybierającym studia II stopnia w Płońsku możliwość ukończenia praktyk zawodowych w instytucjach na co dzień zajmujących się zarządzaniem czy administracją i regularnie poszukujących specjalistów z tych właśnie dziedzin.

Zapraszamy na studia  w Płońsku.  

Zapisz się!