Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Oferta studiów – Płońsk

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej zaprasza na studia w Wydziale Zamiejscowym w Płońsku. Właśnie w tym miejscu Twoje cele zawodowe mogą stać się rzeczywistością – Twoja chęć do działania i rozwoju, pasja, a także realizacja autorskich pomysłów pod okiem kadry dydaktycznej pomogą Ci w ukształtowaniu swojej ścieżki.

Studia w Płońsku w UTH dadzą Ci możliwość zdobycia ogromnej dawki wiedzy teoretycznej i praktycznej, cennych znajomości, a także dużego doświadczenia w ramach praktyk studenckich oraz wizyt studyjnych u pracodawców. Studia w Płońsku będą znakomitym początkiem Twojej kariery!

Dlaczego studia w Płońsku?

Wydział Zamiejscowy w Płońsku to wyjątkowe miejsce do studiowania i rozwijania swoich zainteresowań. Oferta studiów w ramach kierunku Zarządzanie łączy ze sobą akademicką teorię, profil praktyczny oraz doświadczenie i pozwoli Ci na uzyskanie wykształcenia oraz umiejętności cenionych i poszukiwanych u pracowników.

Specjalności takie jak transport-spedycja-logistyka, administracja rządowa i samorządowa czy zarządzanie w służbach bezpieczeństwa państwa stanowią odpowiedź UTH na dynamiczne zmiany na rynku pracy, dzięki czemu nabędziesz kompetencji pozwalających szybko zacząć pracę zawodow,li.ą.

Studia w Wydziale Zamiejscowym w Płońsku oferują Ci także szerokie możliwości rozwoju zawodowego i osobistego za sprawą praktyk, stażów czy rozmaitych wydarzeń wpisanych w działalność UTH.

Kierunki studiów w Płońsku

Uczelnia Techniczno-Handlowa, Wydział Zamiejscowy w Płońsku ma dla Ciebie bogatą ofertę specjalności w ramach kierunku Zarządzanie, obejmującą zarówno studia licencjackie, jak i magisterskie. W ramach studiów I stopnia możesz wybierać spośród takich specjalności jak:

  • Transport-spedycja-logistyka,
  • Administracja rządowa i samorządowa,
  • Zarządzanie w służbach bezpieczeństwa państwa,
  • Zarządzanie i finanse w organizacji.

W przypadku studiów II stopnia masz możliwość studiowania na następujących specjalnościach:

  • Transport-spedycja-logistyka,
  • Administracja rządowa i samorządowa,
  • Zarządzanie w służbach bezpieczeństwa państwa,
  • Zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwa.

Studia niepubliczne w Płońsku

Na studiach I i II stopnia w Wydziale Zamiejscowym UTH w Płońsku będziesz mieć kontakt z wykładowcami mającymi duże doświadczenie w pracy w branży logistycznej, w administracji lokalnej i ponadlokalnej, a także służbach bezpieczeństwa, przemyśle oraz biznesie. Za sprawą praktycznej ścieżki kształcenia oraz indywidualnego podejścia kadry dydaktycznej gwarantujemy Ci najwyższą jakość kształcenia oraz pełne wsparcie w obranej przez Ciebie ścieżce edukacyjno-zawodowej. Stawiając na studia w UTH w Płońsku, możesz mieć pewność, że wiedza i praktyka, które otrzymasz, stanowią aktualną i dobrą odpowiedź na wymagania rynku pracy.

Studia w Płońsku i co dalej?

Wybierając studia w Płońsku, otrzymujesz możliwość zbudowania szerokiej sieci kontaktów z lokalnymi pracodawcami, a także nabrania praktyki w Twoim wymarzonym i docelowym zawodzie. Tworzymy korzystne warunki do rozwoju Twojej kariery zawodowej poprzez charakter praktyczno-warsztatowy studiów, co znacząco pomoże Ci w dynamicznym rozwoju niezależnie od obranej przez Ciebie ścieżki. Ponadto po studiach I stopnia w Płońsku masz możliwość kontynuowania edukacji w ramach studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie. Wydział Zamiejscowy w Płońsku może być więc miejscem, gdzie masz realne szanse na to, by zacząć kształtować swoją karierę według swoich oczekiwań. Buduj swoją przyszłość, studiując w Płońsku!

 

Zapisz się!