Zajęcia praktyczne w firmie Bemko

W dniu 12 maja 2016 r., studenci II roku Wydziału Zarządzania i Logistyki w ramach przedmiotu Gospodarka Zapasami i Magazynem odbyli praktyczne zajęcia w firmie Bemko, która jest jednym z największych dystrybutorów osprzętu elektrycznego w Polsce.

Zajęcia podzielone były na dwie części – teoretyczną oraz praktyczną. W pierwszej części studenci UTH zostali zapoznani z misją i strukturą organizacyjną firmy, natomiast w drugim etapie spotkania mogli praktycznie uczestniczyć w codziennej pracy magazynu. W trakcie zajęć poznali strukturę i budowę magazynu oraz zapoznali się z technikami i technologiami przechowywania towarów.

Ćwiczenia weryfikowały teoretyczną wiedzę z praktyką. Zajęcia wraz z dr. inż. Andrzejem Wojciechowskim prowadził absolwent naszej Uczelni Pan mgr Michał Żołnowski – Dyrektor Operacyjny firmy Bemko.