Przejdź do treści

X Konferencja Kół Naukowych. Relacja

Nauki społeczne i logistyka to tematyka cyklicznej Konferencji Kół Naukowych, organizowanej w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej. W jubileuszowej, X edycji wydarzenia wzięło udział blisko 30 prelegentów z polskich uczelni wyższych, a wystąpieniom publicznym przysłuchiwała się młodzież szkół średnich oraz studenci naszej Uczelni.

Program konferencji podzielono na trzy części - panel pierwszy to tematy związane z szeroko rozumianą branżą transportu, spedycji i logistyki: „Samochodowe spa - car detailing", „Przewóz ładunków ponadgabarytowych - organizacja i przepisy prawne ", czy „Obsługa zawodników na zawodach”.

W panelu dotyczącym bezpieczeństwa, prawa i polityki znalazły się specjalistyczne wystąpienia m.in. z zakresu cyberbezpieczeństwa, psychologii kłamstwa, biometrii twarzy, bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, czy konfliktów asymetrycznych. „Kobieta w roli współczesnego menedżera" i „Funkcje wyniku finansowego w przedsiębiorstwach", to z kolei wybrane tematy wystąpień z ostatniego panelu dotyczącego ekonomii, finansów i zarządzania.

Wśród prelegentów nie zabrakło przedstawicieli uczelnianych kół naukowych TSL Team oraz Gomorra, a najlepsze wystąpienia w poszczególnych panelach wyróżniono dyplomami.

Już za rok zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konferencji!

Wróć