Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Współpraca UTH z Pawłem „Trollem” Trelą

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała porozumienie o współpracy z Pawłem Trelą dotyczące m.in. udziału w zajęciach ze studentami oraz realizację zajęć o charakterze praktycznym na kierunku Transport – specjalności: Budowa i tuning samochodów oraz Budowa i eksploatacja samochodów. Zajęcia rozpoczną się już w najbliższym semestrze.

Paweł, wśród fanów nazywany „Trollem”, jest dziś bezsprzecznie jednym z najbardziej znanych drifterów w Polsce. To regularny bywalec krajowych podium, zwycięzca zawodów niezwykle prestiżowej rundy rozgrywanego w Anglii cyklu JDM AllStars, a także autor i specjalista od innowacyjnych projektów i rozwiązań w samochodach sportowych. Jego charakterystyczna, bardzo efektowna jazda sprawiła, że dorobił się pseudonimu nawiązującego do Masato Kawabaty, jednego z najlepszych zawodników z Kraju Kwitnącej Wiśni, ojczyzny driftingu - Paweł „Trelabata” Trela.

Sportowym marzeniem Pawła jest start w pełnym cyklu międzynarodowej ligi driftingowej D1 oraz powrót na rajdowe trasy.

Paweł jest też właścicielem firmy TRELA MOTORSPORT specjalizującej się w budowie klatek bezpieczeństwa do samochodów sportowych.

Wróć