Współpraca UTH z firmą Autotrade Mercedes-Benz

Miło nam poinformować, że UTH podpisała kolejne porozumienie. 5 kwietnia 2022 roku Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej nawiązała współpracę naukowo-dydaktyczną oraz organizacyjną z firmą Autotrade Sp. z o.o., Autoryzowanym Dealerem Mercedes-Benz i AMG Performance Center.

Autotrade Sp. z o.o. jest firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz obsłudze serwisowej samochodów Mercedes-Benz. Firma posiada dwie placówki: Warszawa-Anin (salon oraz serwis) oraz Marki (serwis). Autotrade prowadzi także sprzedaż samochodów używanych oraz części.

Porozumienie zostało podpisane przez Rektor Uczelni dr Justynę Żylińską oraz Prezesa Zarządu Autotrade Sp. z o.o. Jacka Jerschina. W spotkaniu uczestniczyła również Prorektor ds. rozwoju dr hab. Iwona Przychocka, prof. UTH.