Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

TSL Team na Warsaw Moto Show 2016

W dniach 18-20 listopada w podwarszawskim Nadarzynie odbyły się jedne z największych w Polsce targów motoryzacyjnych Warsaw Moto Show. Nie mogło na nich zabraknąć uczelnianego koła naukowego TSL Team.

Na targach każdy z miłośników motoryzacji mógł znaleźć coś dla siebie. Impreza była podzielona na 3 duże hale, w pełni zapełnione samochodami. W strefie motosportu można było zobaczyć auta sportowe, off-roadowe, a także tuningowane. Na miłośników pojazdów klasycznych czekała strefa z oldtimerami. Nie mogło zabraknąć także nowości. Jedna z hal w całości zarezerwowana była dla aut nowych, które oglądać można było nie tylko z zewnątrz, ale także wsiąść do środka i ocenić jakość wnętrza.

W trakcie targów można było też posłuchać wywiadów z gośćmi specjalnymi, którymi byli: Rajdowy Mistrz Świata Peter Solberg, Mistrz Polski i Europy Kajetan Kajetanowicz, pilot rajdowy Maciej Wisławski, uczestnik rajdu Dakar Marek Dąbrowski oraz Mistrz Polski i Europy oraz uczestnik rajdu Dakar Krzysztof Hołowczyc.

Więcej zdjęć na facebooku koła naukowego TSL Team <kliknij tutaj>

Wróć