Studentka UTH wyróżniona przez PSRiBS

Na wniosek Kapituły Odznaczeń i Konkursów PSRiBS, Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych przyznał Pani Zuzannie Koziarskiej - Brązową Odznakę Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych z wyrazami najwyższego uznania i podziękowania za zaangażowanie w rozwój działalności PSRiBS oraz za aktywność przyczyniającą się do dynamizacji społeczności Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych. Pani Zuzanna jest studentką kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne UTH.

Na spotkaniu obecni byli m.in.:

• dr Justyna Żylińska - Rektor Uczelni,
  • Pani Minister Dorota Cabańska p.o. Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego,
  • Pan Sekretarz Stanu Piotr Uściński - Ministerstwo Rozwoju i Technologii,
  • Pan dr Adam Baryłka - Prezes Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych, Dyrektor Departamentu Architektury,  Budownictwa i Geodezji w Ministerstwie Rozwoju i Technologii.

Pani Zuzannie serdecznie gratulujemy tak prestiżowego wyróżnienia!