Student UTH wyróżniony stypendium ministra

Przyznano stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na rok akademicki 2017/2018. W Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego uczelnie złożyły 1861 wniosków. Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia przyznano 645 studentom i 78 doktorantom. W przypadku studentów wysokość stypendium wynosi 15.000 zł.

Miło nam poinformować, że Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podjął decyzję o przyznaniu stypendium Danielowi Zawadce, studentowi Wydziału Zarządzania i Logistyki na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne (studia magisterskie).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

UTH od wielu lat znajduje się w gronie polskich uczelni wyższych, które co roku są w stanie przygotowywać i wspierać laureatów niezwykle prestiżowych stypendiów ministerialnych.