Spotkania organizacyjne - terminarz 2019

Harmonogram spotkań organizacyjnych dla studentów przyjętych na I semestr studiów w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej

Wydział Zarządzania i Logistyki – Kampus Jutrzenki 135

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA (LICENCJACKIE) NA KIERUNKACH: BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE, FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, ZARZĄDZANIE ORAZ II STOPNIA (MAGISTERSKIE) NA KIERUNKU: BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

• Termin spotkania organizacyjnego: 30 września (poniedziałek) 2019 roku o godz. 8.30 w auli im. Heleny Chodkowskiej (parter)
  • Zajęcia dydaktyczne: od 1 października 2019 roku wg planów zajęć rozdanych na spotkaniu organizacyjnym

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA (LICENCJACKIE) NA KIERUNKU BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

• Termin spotkania organizacyjnego: 28 września (sobota) 2019 roku, godz. 11:30 w auli im. Heleny Chodkowskiej (parter)
  • Zajęcia dydaktyczne: od 12 października 2019 roku wg planów zajęć zamieszczonych w systemie USOS

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA (LICENCJACKIE) NA KIERUNKU FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ

• Termin spotkania organizacyjnego: 28 września (sobota) 2019 roku, godz. 10:00 w sali 104ab (I piętro)

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA (LICENCJACKIE) NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE

• Termin spotkania organizacyjnego: 28 września (sobota) 2019 roku, godz. 8:30 w auli im. Heleny Chodkowskiej (parter)

STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA (MAGISTERSKIE) NA KIERUNKACH: FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, ZARZĄDZANIE

• Termin spotkania organizacyjnego: 5 października (sobota) 2019 roku, godz. 9:15 w auli im. Heleny Chodkowskiej (parter)
  • Zajęcia dydaktyczne: 5 października 2019 roku, godz. 8.30 w auli im. Heleny Chodkowskiej (parter)

STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA (MAGISTERSKIE) NA KIERUNKU BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

• Termin spotkania organizacyjnego: 5 października (sobota) 2019 roku, godz. 10:15 w sali 104ab (I piętro)
  • Zajęcia dydaktyczne: od 5 października 2019 roku wg planów zajęć rozdanych na spotkaniu organizacyjnym

Wydział Inżynieryjny – Kampus Jagiellońska 82F

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA (LICENCJACKIE I INŻYNIERSKIE) NA KIERUNKACH: ARCHITEKTURA WNĘTRZ, INFORMATYKA, BUDOWNICTWO, TRANSPORT

• Termin spotkania organizacyjnego: 30 września (poniedziałek) 2019 roku o godz. 12.00 w auli im. prof. Józefa Jury (ul. Jagiellońska 82D)

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA (LICENCJACKIE) NA KIERUNKU ARCHITEKTURA WNĘTRZ

• Zajęcia dydaktyczne: 5 października 2019 roku od godz. 8.30, numer sali wg informacji przysłanej smsem (do 4 października)
  • Spotkanie organizacyjne: 5 października (sobota) 2019 roku, godz. 14:30 w auli im. prof. Józefa Jury (ul. Jagiellońska 82D)

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA (INŻYNIERSKIE) NA KIERUNKU BUDOWNICTWO

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA (INŻYNIERSKIE) NA KIERUNKACH: INFORMATYKA, TRANSPORT

• Zajęcia dydaktyczne: 12 października 2019 roku wg planów zajęć zamieszczonych w systemie USOS
  • Spotkanie organizacyjne: 5 października (sobota) 2019 roku, godz. 15:30 w auli im. prof. Józefa Jury (ul. Jagiellońska 82D)

STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA (MAGISTERSKIE) NA KIERUNKU TRANSPORT

• Spotkanie organizacyjne: 5 października (sobota) 2019 roku, godz. 15:30, w auli im. prof. Józefa Jury (ul. Jagiellońska 82D)