Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Seminarium Naukowe UTH i KSP: kształcenie na symulatorach

Szkolenia symulatorowe, podobnie jak m.in. coraz powszechniejsza sztuczna inteligencja, są już dziś niezbędnym, podstawowym elementem wspomagającym szkolenie służb instytucjonalnych.

Wspomagają, a w niektórych aspektach zastępują człowieka – specjalistę. Pozwalają na obniżenie kosztów szkolenia, jak i na możliwość jego prowadzenia w warunkach niezależnych od np. pogody czy braku właściwego lokum.

Dziś trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie systemu szkolenia bez udziału właściwego asortymentu w postaci specjalistycznych strzelnic symulatorowych.

Przytoczone fakty dają argumenty do organizacji seminarium naukowego pt. Wykorzystanie specjalistycznych symulatorów w realizacji procesu kształcenia i szkolenia.

Seminarium to zgromadzi ekspertów z Polski i zagranicy, przedstawicieli świata nauki, biznesu, instytucji państwowych, służb bezpieczeństwa państwa, w tym Policji czy Sił Zbrojnych RP.

Współorganizatorami seminarium naukowego są Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie oraz Komenda Stołeczna Policji w Warszawie.

Seminarium Naukowe Wykorzystanie specjalistycznych symulatorów w realizacji procesu kształcenia i szkolenia odbędzie się w dniu 25 lipca 2023 roku w godzinach 09:00 – 14:00 w Kampusie Jutrzenki Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie przy ul. Jutrzenki 135.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu łączącym wiedzę z praktyką!

Zgłoszenia osób zainteresowanych udziałem w seminarium naukowym należy przesłać na adres e-mail Prodziekana ds. kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne UTH Warszawa – ppłk. rez. dr. Zbigniewa Nowaka, e-mail – zbigniew.nowak@uth.edu.pl, tel. 602 235 934 w terminie do dnia 21 lipca 2023 roku.

Organizatorzy

Partnerzy

Rejestracja na wydarzenie

Zgłoszenia osób zainteresowanych udziałem w seminarium naukowym należy przesłać na adres e-mail prodziekana ds. kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne UTH Warszawa – ppłk. rez. dr. Zbigniewa Nowaka, e-mail – zbigniew.nowak@uth.edu.pl,tel. 602 235 934 w terminie do dnia 21 lipca 2023 roku.

Wróć