Porozumienie z GiS Architekci

gis architekci logotyp miniatura

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej zawarła porozumienie o współpracy naukowo-dydaktycznej oraz organizacyjnej z GiS Architekci Sp. z o.o.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Iwona Przychocka, prof. UTH oraz mgr inż. arch. Krzysztof Gałach.

Porozumienie ma sprzyjać efektywnemu wykorzystaniu posiadanego potencjału naukowo-dydaktycznego Wydziału Inżynieryjnego oraz rozwój kierunku Architektura wnętrz.

GiS Architekci:
Biuro powstało w 1993 roku i wyspecjalizowało się w projektowaniu obiektów mieszkaniowych oraz budynków użyteczności publicznej. GiS Architekci to również: wykonywanie dokumentacji projektowych, projektowanie budynków od podstaw oraz modernizacje istniejących obiektów, projekty wnętrz, aranżacji, wyposażenia, wizualizacje komputerowe.