Porozumienie UTH z ZS w Grójcu

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej nawiązała kolejną współpracę dydaktyczną, organizacyjną oraz patronacką. UTH podpisała porozumienie z Zespołem Szkół im. Armii Krajowej Obwodu „Głuszec”- Grójec.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Justyna Żylińska oraz ZS w Grójcu mgr Andrzej Kosatka.

Pierwszym efektem współpracy Uczelni Techniczno-Handlowej z Zespołem Szkół w Grójcu będzie patronat UTH nad Powiatowym Konkursem Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Głównym celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat kultury, literatury, języka, historii i geografii krajów anglojęzycznych, w tym Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii i Nowej Zelandii, ale istotnym aspektem tego projektu jest również integracja młodzieży ze szkół powiatowych. Organizatorem Konkursu jest Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu „Głuszec”- Grójec.

Strona internetowa ZS w Grójcu: zspgrojec.eu/