Porozumienie UTH z M.S. Group Sp. z o.o.

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej nawiązała współpracę naukowo-dydaktyczną oraz organizacyjną z firmą M.S. Group Sp. z o.o.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Justyna Żylińska oraz CEO M.S. Group Sp. z o.o. Łukasz Zieliński.

M.S. Group Sp. z o.o. to firma motoryzacyjna, która realizuje się w szeroko rozumianej elektronice samochodowej. Specjalnością M.S. Group są usługi związane z chip tuningiem - zarówno w zakresie indywidualnych projektów jak i szkoleń/dystrybucji sprzętu/obróbki plików. Firma jest oficjalnym dystrybutorem takich marek, jak MagicMotorSport, EVC, GreenTechnologyDevices, Topdon, Dragy, Tactrix, Scnamatik. Dodatkowo eksperci z M.S. Group realizują się jako zespół specjalistycznych rzeczoznawców w zakresie elektroniki samochodowej, danych wypadkowych oraz identyfikacji pojazdów. W ramach współpracy B2B firma wspiera projekty badawcze uczelni wyższych i instytutów badawczych, czego efektem jest nawiązanie współpracy z Uczelnią Techniczno-Handlową.