Porozumienie UTH z FineTech Construction

Miło nam poinformować, że 17 lutego 2022 roku Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej nawiązała współpracę naukowo-dydaktyczną oraz organizacyjną z firmą FineTech Construction.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Justyna Żylińska, Prezes FineTech Construction Włodzimierz Bogiel oraz Członek Zarządu FineTech Construction Krzysztof Przedlacki.

Współpraca ma dotyczyć realizacji wspólnych działań na rzecz rozwoju studentów i przygotowaniu ich do wejścia na rynek pracy, poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń. W ramach podpisanej umowy strony porozumienia będą współpracowały m.in. w zakresie wydarzeń, wykładów oraz praktyk.

FineTech Construction realizuje zadania związane z Generalnym Wykonawstwem. Założyli ją profesjonaliści mający wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, zdobywane w największych, międzynarodowych korporacjach. Firma skupia najlepszych specjalistów ze wszystkich branż sektora budowlanego, gwarantując swoim klientom znajomość najnowszych trendów i procedur, doskonałe kontakty branżowe oraz indywidualne podejście do każdego projektu.