Partnerstwo UTH z PTEiBS i firmą Alfa

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa nawiązała współpracę z Polskim Towarzystwem Ekspertów i Biegłych Sądowych oraz firmą Alfa Mikołaj Mieszkalski. Porozumienie ma na celu współpracę przy organizacji studiów podyplomowych na kierunku Metody śledcze z kursem detektywistycznym.

Absolwenci studiów zdobędą praktyczną wiedzę dotyczącą metod śledczych wykorzystywanych przez organy ścigania w pracy detektywa oraz uzyskają Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia dla osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa.

Kierunek będzie nowością w ofercie edukacyjnej Uczelni na nowy rok akademicki 2023/2024.

Więcej informacji: Centrum Studiów Podyplomowych, tel. 22 262 88 55 , e-mail: podyplomowe@uth.edu.pl