Partnerstwo UTH z firmą JZM BUD

Uczelnia Techniczno-Handlowa nawiązała współpracę z firmą JZM DOMKI - Fabryka Domków Mobilnych. Podpisane porozumienie dotyczy współpracy naukowo-dydaktycznej oraz organizacyjnej, a także realizacji praktyk dla studentów kierunku Budownictwo.

JZM BUD Sp. z o.o. działająca na rynku pod marką JZM DOMKI jest prężnie działającym producentem domów mobilnych oraz domów modułowych w technologii szkieletowej. Firma uczestniczy w realizacji projektów indywidualnych domów mobilnych i domów modułowych wykończonych "pod klucz" z pełnym umeblowaniem oraz współpracuje w realizacji projektów dla klientów instytucjonalnych zarówno krajowych, jak i operuje na rynku międzynarodowym.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl