Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Nowi partnerzy ABK | wrzesień/październik

Miło nam poinformować, że Akademickie Biuro Karier UTH podpisało porozumienia z instytucjami i firmami, które umożliwiają realizację staży i praktyk zawodowych dla studentów, a także otwierają drogę do współpracy naukowo-dydaktycznej między podmiotami.

marika kafar logo

AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ MARIKA KAFAR

Założycielką Autorskiej Pracowni Architektury Wnętrz jest Marika Kafar – architekt wnętrz, projektantka produktu oraz absolwentka wydziału Architektury Wnętrz i Wystawiennictwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Marika Kafar jest członkiem i partnerem Międzynarodowych Stowarzyszeń Branżowych.

Informacje o pracowni: https://www.marikakafar.com/

mk consulting logo

MK CONSULTING

Biuro rachunkowe MK Consulting powstało w 2005 roku. Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu m.in. księgowości, kadr i płac, sprawozdawczości i raportowania, nadzoru księgowego, doradztwa podatkowego. MK Consulting jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (SKP), European Accounting Association (EAA) oraz European Institute for Advanced Studies in Management (EIASM).

Informacje o biurze: http://www.mk-mkconsulting.pl/

logo itss

IT SYSTEMS AND SOLUTIONS SP. Z O.O.

Spółka została powołana w 2007 roku przez grupę ludzi, którzy swoje bogate doświadczenia zawodowe zdobywali w największych firmach informatycznych istniejących na polskim rynku. ITSS dostarcza swoim klientom rozwiązania oparte o najnowsze technologie i najlepsze praktyki w obszarze budowy i zabezpieczenia środowisk IT.

Informacje o spółce: https://itss.pl/

socialSiiLogo

SII SP. Z O.O.

Firma powstała w 2006, obecnie zatrudnia 4000 ekspertów. Sii Polska wspiera klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk, szkoleniowych, inżynieryjnych i konsultingowych. Firma realizuje projekty dla wiodących firm z Polski i z zagranicy.

Informacje o spółce: https://sii.pl/

logo_itcenter_r

IT CENTER SP. Z O.O.

Firma zajmuje się dostarczaniem kompleksowej, kompletnej obsługi informatycznej dla klienta biznesowego, m.in. przez dostarczanie dedykowanych systemów informatycznych oraz elementów systemu w warstwie teletechnicznej, sprzętowej oraz oprogramowania. IT Center dostarcza również własne rozwiązania programistyczne i implementuje je w przedsiębiorstwach. Firma posiada odziały w Warszawie i Białymstoku.

Informacje o spółce: https://itcenter.pl

bdo logo

BDO SP. Z O.O.

BDO to jedna z wiodących, międzynarodowych firm audytorsko-doradczych. Na polskim rynku jest obecna od 1991 roku. Wśród klientów firmy znajdują się zarówno największe przedsiębiorstwa z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym, a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz instytucje finansowe. Obecnie BDO zatrudnia ponad 350 Ekspertów, w tym ponad 20 biegłych rewidentów, a także kilkunastu doradców podatkowych i radców prawnych.

Informacje o spółce: https://www.bdo.pl

mazowiecki urzad wojewodzki logo

MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE

Mazowiecki Urząd Wojewódzki jest jednostką organizacyjną samorządu terytorialnego, nad której działalnością nadzór sprawuje wojewoda. Urząd zajmuje się m.in. wykonywaniem uchwał sejmiku województwa, gospodarowaniem mieniem, budżetem, przygotowywaniem strategii rozwoju i współpracą ze strukturami samorządu regionalnego.

Informacje o urzędzie: https://www.gov.pl/web/uw-mazowiecki

Informacje w sprawie praktyk:

Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22 e-mail: kariera@uth.edu.pl

Wróć