Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Konkurs Finansowy 2019 - wyniki

Konkurs Finansowy | UTH Warszawa

Wyniki III etapu Konkursu Finansowego "I Ty możesz być przedsiębiorcą":

I nagroda Rektora UTH Piotr Bartos (kierunek Finanse i rachunkowość)

II nagroda – Aleksandra Majer (kierunek Finanse i rachunkowość)

III nagroda – Marlena Olejnik (kierunek Zarządzanie)

oraz wyróżnienie za sposób przygotowania i przedstawienia prezentacji dla Justyny Smak (kierunek Zarządzanie).

W Etapie III udział wzięło 8 uczestników. Zaprezentowano bardzo interesujące pomysły na założenie biura rachunkowego na miarę XXI wieku w dobie nowoczesnych technologii, z uwzględnieniem struktury organizacyjnej, wyposażenia, systemu informatycznego, źródła finansowania, badań rynkowych, grup docelowych, oferty czy reklamy.

Jury Konkursu w składzie:

  1. dr hab. Iwona Przychocka, prof. UTH - Rektor Uczelni (przewodnicząca Jury),
  2. dr Renata Runiewicz - Dziekan Wydziału Zarządzania i Logistyki,
  3. dr hab. Róża Milic-Czerniak, prof. UTH,
  4. dr Monika Szczerbak,
  5. dr Agnieszka Wikarczyk,
  6. dr Krzysztof Hofman,
  7. dr Ryszard Waśkiewicz.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Konkurs skierowany był do studentów kierunków studiów realizowanych na Wydziale Zarządzania i Logistyki Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej. Celem III edycji wydarzenia było zainteresowanie studentów wiedzą niezbędną do prowadzenia innowacyjnego biura rachunkowego. Konkurs składał się z dwóch etapów - pierwszy miał charakter pytań testowych zamkniętych z obszarów: zarządzanie, finanse, rachunkowość i marketing, przygotowanych przez kadrę naukową Uczelni. Drugi etap polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na temat: BIURO RACHUNKOWE XXI WIEKU - Organizacja-Finanse-Marketing.

Nagrody:

1. miejsce - jednomiesięczne stypendium ufundowane przez Rektora UTH;

2. miejsce - 300 zł ufundowane przez firmę spedycyjną ENPIRE,

3. miejsce - 200 zł ufundowane przez firmę konsultingową SFS.

 

Sponsorzy konkursu:

 

 

ENPIRE to jedna z najszybciej rozwijających się firm spedycyjnych w kraju według Rankingu Pulsu Biznesu.

Od lat zapewniamy wszechstronną pomoc w wyborze rozwiązań transportowych dla firm, eksporterów oraz importerów towarów z dowolnego zakątka świata. Transport to nie tylko nasza flagowa działalność, ale także prawdziwa pasja. Jako jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw zostaliśmy uhonorowani miejscem w prestiżowym rankingu Financial Times FT1000 dla firm notujących najwyższe wzrosty w Europie.

Największy kapitał naszej firmy stanowią pracownicy. Dlatego ENPIRE to niezwykłe miejsce pracy.

Zatrudniamy zarówno specjalistów, jak i młodych adeptów. Dla nas kluczowe są predyspozycje oraz cechy osobowościowe. Liczy się zapał, zaangażowanie, otwartość oraz chęć do zdobywania i dzielenia się wiedzą.

Jeśli chcesz rozwijać się razem z ENPIRE, napisz do nas: praca@enpire.pl

Nasze oferty pracy znajdziesz na www.enpire.pl

 

 

SOL FINANCIAL SERVICES POLSKA Sp z o. o. (SFS zapewniająca kompleksową obsługę zarówno podmiotom gospodarczym w obszarze księgowości, podatków, administracji kadrowo-płacowej audytu, rejestracji i likwidacji spółek.

SFS posiada certyfikat ISO 9001-2015, certyfikat Wiarygodności Biznesowej. SFS jest członkiem Andersen Global, międzynarodowego stowarzyszenia zatrudniającego około 3000 osób w ponad 80 lokalizacjach na całym świecie, Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz KPiE. W ramach Ogólnopolskiego Konkursu Biuro Rachunkowe Roku organizowanego przez Gazetę Prawną - SFS została wyróżniona wśród 10-ciu najlepszych firm z wszystkich rankingowanych województw.

ZESPÓŁ TO FUNDAMENT SFS - NAJCENNIEJSZY KAPITAŁ

Jeżeli chcesz osiągnąć w swoim zawodzie poziom mistrzowski, przekonać się, czym naprawdę może być księgowość i doradztwo?

Dołącz do pracy w Zespołach Księgowości (Młodszy lub Samodzielny Księgowy) oraz Kadr i Płac (Młodszy lub Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Płac). Uczyń pracę w SFS decydującym o Twojej przyszłości etapem kariery zawodowej i prześlij swoją aplikację na adres: rekruitment@sfs-polska.com

Partnerzy konkursu:

Wróć