Jak generować sprzedaż w e-commerce? Relacja z wykładu otwartego w UTH

9 lipca w Kampusie Jutrzenki Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej odbył się wykład otwarty poświęcony tematyce generowania sprzedaży w e-commerce. Wydarzenie było owocem współpracy naukowo-dydaktycznej Uczelni z Agencją e-marketingową Ideo Force.

Wykład poprowadził Wojciech Szymański - ekspert ds. e-marketingu, e-commerce oraz e-PR oraz opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych e-Marketing.

Uczestnicy wykładu dowiedzieli się m.in.: jakie są podstawowe błędy popełniane podczas zarządzania e-commerce oraz rozwiązania, których wdrożenie wyeliminuje te błędy, a także które narzędzia wybrać do mierzenia efektów i analizy konkurencji. Słuchacze poznali metody, które w swojej strategii powinien uwzględnić każdy sklep internetowy oraz mogli zasięgnąć wiedzy dotyczącej prowadzenia biznesu e-commerce w taki sposób, aby zwiększać zyski.

Materiały z wykładu (dostępne od przyszłego tygodnia): https://www.ideoforce.pl/wiedza/prezentacje.html

Wszystkim uczestnikom wykładu dziękujemy za aktywny udział i obecność!