Dzień Wydziału Inżynieryjnego 2019. Relacja

11 kwietnia 2019 roku upłynął pod znakiem Dnia Wydziału Inżynieryjnego UTH. W Kampusie Jagiellońska przygotowano dla młodzieży szkół średnich bogaty program pełen warsztatów, spotkań z ekspertami i zajęć praktycznych.

Główne atrakcje Dnia Wydziału Inżynieryjnego w UTH: prezentacje tuningu samochodów w wykonaniu studentów skupionych wokół Koła Naukowego Tuningu; spotkanie oko w oko z Drftingowym Mistrzem Polski Pawłem Trelą i jego autem; symulator dachowania Instytutu Transportu Samochodowego; stoiska partnerów - Hyperformance oraz Inter Cars - Motorsport & Tuning, stanowiska geodezyjne. Do tego konferencja i warsztaty, prezentacje uczelnianych kół naukowych – TSL Team, które obchodzi dziesięciolecie działalności oraz nowo powstałego Koła Budownictwa i Architektury wnętrz, finał konkursu architektonicznego, wernisaż projektów studentów z kierunku Architektura wnętrz... i wiele innych atrakcji.

Wydarzeniu patronował Instytut Transportu Samochodowego.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejną edycję Dnia Wydziału Inżynieryjnego!