Dzień Umiędzynarodowienia UTH już 14 grudnia

Serdecznie zapraszamy na Dzień Umiędzynarodowienia UTH, który odbędzie się 14 grudnia 2023 r.  (czwartek) w godzinach 10:00 – 15:00 w Kampusie Jutrzenki!

Co proponujemy?

• 10:00-15:00 - gra z nagrodami - Scavenger Hunt - "Dlaczego podróże kształcą?"
  • 10:00 - prezentacja Romanian-American University - oferta Blended Intensive Programmes
  • 11:00 - prezentacja firmy Alliance z zakresu staży i summer camps w USA
  • 12:00 - prezentacja Orange Academy dotycząca możliwości odbywania staży zagranicznych
  • 13:00 - prezentacja firmy Business Travel Club Sp. z o.o. - oferta work & travel w USA
  • 14:00 - „World is my home!” - konkurs wiedzy o krajach uczelni partnerskich UTH

W trakcie wydarzenia dostępne będą również punkty informacyjne instytucji zagranicznych oraz uczelnianego Działu Umiędzynarodowienia, w których będziecie mogli zapoznać się z bogatą ofertą mobilności.

Dlaczego warto?

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poszerzenia kompetencji międzykulturowych, zapoznania się z atrakcyjną ofertą różnorodnych form mobilności międzynarodowych, a także skosztowania specjałów kuchni świata.  A dodatkowo można wygrać miejsce w jednym z programów  w USA Alliance!

Dzień Umiędzynarodowienia będzie uzupełnieniem konferencji The 5th International Student Conference 2023.

Do zobaczenia!