Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Dyplomy w UTH 2019 rozdane! [ZDJĘCIA + DRON]

15 lipca 2019 r., Aula im. Heleny Chodkowskiej w Kampusie Jutrzenki gościła Absolwentów, ich rodziny oraz przyjaciół, kadrę naukowo-dydaktyczną i pracowników UTH na uroczystości rozdania dyplomów.

Rektor Uczelni, dr Iwona Przychocka, prof. UTH życzyła Absolwentom pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym oraz pogratulowała sukcesu, jakim jest ukończenie studiów i obrona pracy dyplomowej.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było odebranie z rąk Władz Uczelni dyplomów oraz listów gratulacyjnych przez naszych Absolwentów, po którym nastąpiło wręczenie wyróżnień za osiągnięte wyniki w nauce oraz działalność na rzecz Uczelni.

Podczas wydarzenia nastąpiło również uroczyste wręczenie certyfikatów z kodem zawodu „Specjalista ds. rachunkowości” oraz „Księgowy” dla naszych studentów z kierunku Finanse i rachunkowość, którzy ukończyli zintegrowany kurs na samodzielnego księgowego oraz certyfikowany kurs księgowości zorganizowany przez partnera naszej Uczelni - Akademię Prawa Pracy i Rachunkowości „CEDOZ”.

Na zakończenie części oficjalnej uroczystości, w błysku fleszy birety absolwentów poszybowały wysoko w górę.

Następnie przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, wspólne spotkania absolwentów z wykładowcami, wspominki z okresu studiów oraz bankiet.

GRATULUJEMY!

Wróć