Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Darmowy test TOEIC dla studentów Uczelni Techniczno-Handlowej

Darmowy test TOEIC dla studentów Uczelni Techniczno-Handlowej

Nasza uczelnia jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS - największej globalnej instytucji zajmującej się certyfikowaniem umiejętności językowych. Specjalnie dla Was ETS przygotowało darmowy test, który pozwoli Ci określić poziom zaawansowania na skali CEF i dzięki któremu poznasz Certyfikat TOEIC® - najczęściej zdawany test językowy na świecie.

 

Drodzy studenci,

Nasza uczelnia jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS - największej globalnej instytucji zajmującej się certyfikowaniem umiejętności językowych.

Specjalnie dla Was ETS przygotowało darmowy test, który pozwoli Ci określić poziom zaawansowania na skali CEF i dzięki któremu poznasz Certyfikat TOEIC® - najczęściej zdawany test językowy na świecie.

Wejdź na tą stronę: http://testujangielski.pl/join/group/key/e2a550

Film z krótkim przewodnikiem po stronie znajdziesz tutaj: http://youtu.be/RDv5U-r8zis

Jeśli zainteresuje Cię przygotowanie do TOEIC®, chętnie Ci w tym pomożemy na naszych zajęciach. Gdy uznasz, że chcesz przystąpić do testu i zdobyć ten prestiżowy Certyfikat, zarejestrujesz się na sesję egzaminacyjną w naszym ośrodku.

Po rozwiązaniu testu wyślij nam swój wynik na adres mailowy: marcin.lech@uth.edu.pl

Możesz to zrobić z poziomu strony wyświetlającej uzyskaną przez Ciebie punktację. 

Tego testu nie możesz oblać, to jedna z jego wielu zalet!

UWAGA PROMOCJA:

W ramach programu TOEIC dla wszystkich istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu TOEIC po wniesieniu opłaty administracyjnej w wysokości 25zł. Dopiero po otrzymaniu wyniku egzaminu student decyduje czy chce otrzymać certyfikat (dodatkowy koszt 280zł).

Osoby zainteresowane proszę o zgłoszenie mailowe na adres: marcin.lech@uth.edu.pl .

Sesje egzaminacyjne odbędą się w połowie czerwca. Szczegóły w mailu zwrotnym po zgłoszeniu.

Wróć