Szkolenie pilota drona w UTH

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie oferuje szkolenie oraz egzaminowanie pilotów Bezzałogowych Statków Powietrznych (BSP) dzięki uprawnieniom nadanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego - nr POLe34fdc1b0c14l.

Uczelnia przygotowała w ofercie szkolenia nadające europejskie uprawnienia do wykonywania lotów dronem:

• Loty dronem w zasięgu widoczności wzrokowej (VLOS) w kategorii szczególnej NSTS-01
  • Loty dronem w zasięgu widoczności wzrokowej (VLOS) w kategorii szczególnej NSTS-02
  • Loty dronem poza zasięgiem widoczności wzrokowej (BVLOS) w kategorii szczególnej NSTS-05
  • Loty dronem poza zasięgiem widoczności wzrokowej (BVLOS) w kategorii szczególnej NSTS-06
Zapisz się na szkolenie w Warszawie i naucz się obsługiwać drona legalnie i bezpiecznie.