Talent Days 2023 | PGE Narodowy

2023-10-24

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej została Partnerem Akademickim jesiennej edycji Talent Days - największych targów pracy w Polsce, które od 2012 r. pomagają studentom, absolwentom i młodym specjalistom znaleźć wymarzoną pracę, staż czy praktykę.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie, które w Warszawie odbędzie się 24 października 2023 r. na PGE Narodowy w godzinach 10:00-17:00.

Talent Days to największe w Polsce karierowe wydarzenie dla młodych talentów - studentów, absolwentów oraz młodych profesjonalistów, a także wiodących firm, które tych osób poszukują. Talent Days odbywają się w głównych miastach Polski, takich jak Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław i Gdańsk, łącząc co roku tysiące młodych ludzi z TOP pracodawcami.

Celem targów pracy Talent Days połączenie Młodych Talentów z wiodącymi pracodawcami, wsparcie ich podczas pierwszych kroków na ścieżce kariery oraz przyspieszenie ich rozwoju zawodowego.