O biurze karier

90
Partnerów

Akademickie Biuro Karier zostało utworzone w 2005 roku. Stanowi „pomost” w relacjach między środowiskiem akademickim, a światem biznesu i rynkiem pracy. Oferta Biura Karier skierowana jest do studentów i absolwentów oraz do pracodawców.

Istotą działalności Biura Karier jest zapewnienie studentom i absolwentom Uczelni jak najlepszych warunków i możliwości wejścia w aktywne życie zawodowe.

Celem działalności Biura Karier jest:

 • pomoc absolwentom Uczelni w poszukiwaniu pracy poprzez nawiązywanie stałych kontaktów z pracodawcami oraz gromadzenie informacji o stypendiach, studiach podyplomowych i kursach zawodowych;
 • pomaganie studentom i absolwentom w planowaniu ich kariery zawodowej.

Zadania Biura Karier:

 1. dostarczanie studentom i absolwentom Uczelni informacji o rynku pracy i możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
 2. pozyskiwanie i udostępnianie studentom i absolwentom oferty pracy oraz staży zawodowych;
 3. budowanie pozytywnego wizerunku Uczelni oraz promocja jej absolwentów wśród pracodawców. Biuro Karier organizuje: prezentacje firm na Uczelni, wizyty studyjne, debaty, spotkania networkingowe oraz reprezentuje Uczelnię na konferencjach i spotkaniach branżowych, targach pracy itp.;
 4. budowanie relacji z rynkiem pracy poprzez nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z pracodawcami i instytucjami rynku pracy;
 5. pomoc w aktywnym poszukiwaniu pracy studentom i absolwentom Uczelni m.in. poprzez poradnictwo, z uwzględnieniem predyspozycji i ograniczeń zawodowych, poradnictwo w zakresie metod poszukiwania pracy,
 6. pomoc pracodawcom w pozyskiwaniu kandydatów na wolne miejsca pracy oraz staże zawodowe;
 7. obsługa wszystkich etapów działalności związanej z realizacją studenckich praktyk zawodowych;
 8. prowadzenie kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe studentów i absolwentów Uczelni;
 9. prowadzenie indywidualnego doradztwa zawodowego dla studentów i absolwentów Uczelni;
 10. aktywne poszukiwanie „talentów” wśród studentów oraz umożliwianie im udziału w otwartych projektach rekrutacyjnych; monitorowanie karier zawodowych absolwentów.
Aktualności Biura Karier

TY TEŻ JESTEŚ PRZEDSIĘBIORCĄ- WARSZTATY DLA STUDENTÓW

 

Fundacja Realia Kariery zaprasza studentów warszawskich i mazowieckich uczelni do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie, którego celem jest kształtowanie przedsiębiorczych postaw na rynku pracy. Jeśli chcesz rozwinąć umiejętności efektywnej pracy w zespole projektowym i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, to koniecznie zapisz się już dziś.

Więcej informacji: http://realiakariery.pl/przedsiebiorcza-postawa/

 

 

PRAKTYKI W CPD MSWiA

 

Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA serdecznie zaprasza na praktyki w okresie wakacyjnym do Wydziału Udostępniania Danych, Wydziału Administracyjno-Gospodarczego oraz do Wydziału Personalizacji i Dystrybucji Dokumentów. Więcej informacji: Biuro Karier UTH kariera@uth.edu.pl

 

POZNAJ PRZEWODNIK JAK ZNALEŹĆ NAJLEPSZE PRAKTYKI NA WAKACJE

Nie chcesz parzyć kawy na praktykach? Zobacz kompletny przewodnik, w którym dowiesz się m.in.:

 • jak, gdzie i kiedy znajdziesz wartościowy staż? 
 • co wpisać w CV, by zainteresowało pracodawcę mimo, że nie masz doświadczenia?
 • poznasz listę stron, na których znajdziesz wartościowe staże i praktyki, doceniane przez pracodawców.

Odpowiedzi na Twoje pytania znajdziesz tutaj: "Jak znaleźć staż i praktyki na wakacje? Kompletny przewodnik." (https://interviewme.pl/blog/staz-praktyki-jak-szukac)

 

DZIEŃ OTWARTY W MAZOWIECKIM URZĘDZIE WOJEWÓDZKIM

 

 

OCZARUJ REKRUTERA- PORADNIK PRACA.PL 2017

 

Jak oczarować i zainteresować rekrutera… głosem? Beata Tadla dziennikarka radiowa i telewizyjna o tym dlaczego tak ważne jest nie tylko CO mówimy, ale także JAK to robimy.
#poradnikpracapl  https://goo.gl/L8enGK

 

POSZUKIWANI STUDENCI DO WSPARCIA ORGANIZACYJNEGO WIELKIEGO TESTU FLOTOWEGO

Partner UTH, Fundacja Green Fuel na rzecz Rozwoju i Promocji Paliw, poszukuje wśród studentów UTH osób, które chciałyby wesprzeć działania w Wielkim Teście Flotowym w dniu 10 maja.

Plebiscyt Fleet Awards Polska to cieszący się największym uznaniem fleet managerów, producentów i importerów samochodów oraz firm usługowych barometr popularności i prestiżu najlepszych samochodów, produktów i usług flotowych w Polsce.

Więcej  informacji o wydarzeniu:

http://fleet-awards.pl/

 Zainteresowane osoby proszone są o kontakt mailem kariera@uth.edu.pl

PROCTER&GAMBLE NA UTH

25.04  GODZ. 10.00- 12.00 KAMPUS JAGIELLOŃSKA. Spotkaj się z rekruterami Proceter&gamble i rekrutuj do działu logistyki. Wystartuj z najlepszymi.

 

PROGRAM KARIERA POLSKIEJ RADY BIZNESU

30 firm, 80 staży oraz wynagrodzenie w wysokości 2500zł miesięcznie, do końca maja trwa nabór stażystów do Programu Kariera. Uczestnicząc w programie można postawić pierwsze zawodowe kroki pod okiem menedżerów m.in. takich firm, jak: Adamed, Amica, Bakalland, Legia, Pressglass, OEX, TVN, Work Service i wiele innych.

Więcej informacji: www.programkariera.pl

 

Rusak Business Services poszukuje pracowników

 

Marzysz o karierze w obszarze TSL? O firmie, w której będziesz się realizował? Biuro Karier UTH poleca udział w procesie rekrutacji do Rusak Business Services. Więcej informacji: Biuro Karier UTH, kariera@uth.edu.pl

 

Grupa Żywiec rozpoczęła rekrutacje do Warzelni Talentów, czyli programów staży i praktyk

Celem Grupy Żywiec jest pozyskanie i rozwój młodych talentów, poprzez ambitne zadania oraz uszytą na miarę ofertę rozwojową.

Stażyści i praktykanci będą obejmować role specjalistyczne oraz kierownicze w Polsce i w ramach całej Grupy HEINEKEN, a także będą ambasadorami firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Grupy Żywiec na stronie: http://www.grupazywiec.pl/kariera/warzelnia-talentow-oferty-pracy/ .

 

 

 

Fabryka Urządzeń Dźwigowych w Bolęcinie ogłasza konkurs dla studentów na projekt windy

Od dziś do 30 kwietnia studenci mogą zgłaszać swoje propozycje w konkursie „Zaprojektuj windę”, ogłoszonym przez FUD Bolęcin.

Nagrodą jest 3 000 złotych oraz praktyki w firmie pod okiem fachowców. Dzięki temu zwycięzcy będą mogli nabyć praktyczną wiedzę z zakresu projektowania i produkcji urządzeń dźwigowych w uznanej polskiej firmie, obecnej na rynku od blisko 50 lat.

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu windy zewnętrznej, dobudowanej do już istniejących budynków. Problem braku dostępności wind w istniejących już budynkach stale się nasila, wraz ze starzejącym się społeczeństwem. Chcemy zachęcić studentów do zaproponowania kreatywnych rozwiązań. Liczymy na nieszablonowe podejście studentów do tematu – powiedziała Małgorzata Golińska, Prezes Zarządu Fabryki Urządzeń Dźwigowych w Bolęcinie.

Osoby zainteresowane otrzymaniem materiałów konkursowych prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy konkurs@fudbolecin.pl.

 

NOWE WIOSENNE WYDANIE SEMESTRU

Ukazało się wydanie Wiosna 2017 Przewodnika HR SEMESTRu - do czytania i pobierania:

https://www.facebook.com/MagazynSemestr/posts/844158202406535

Niedługo dostępne w w wersji papierowej w Biurze Karier.

 

WARSZTATY Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Biuro Karier UTH zaprasza na warsztat "Pracuj na swoim, czyli jak ze studenta zostać przedsiębiorcą". Warsztat odbędzie się 17.03 br w godzinach 10.00-12.00 sala 8 , Kampus jagiellońska, informacje i zapisy: kariera@uth.edu.pl

 

SZUKAMY AMBASADORA BIURA KARIER

Zapraszamy do współpracy z Biurem karier UTH osoby zainteresowane zdobyciem doświadczenia w obszarze rekrutacji i PR. Rekrutacja przedłużona do 20.03.br.

 

 

SPRAWDŹ CZY WIESZ WSZYSTKO O PRACODAWCACH

Czy szukasz pracy i zastanawiasz się:

 • “Na jakie zarobki mogę liczyć w tej firmie?”, “Jakie będę mieć dodatkowe benefity?”
 • “Czy będę tylko parzyć kawę, czy mam realną szansę na rozwój?”
 • “Jakie pytania padną na rozmowie kwalifikacyjnej?”

 a dodatkowo chcesz uzyskać bezpośredni kontakt do osoby odpowiedzialnej za rekrutację?

 Odpowiedzi na pytania, opinie pracowników, opis rekrutacji i oferty pracy znajdziesz w zakładce “Pracodawcy” (https://interviewme.pl/pracodawca).

 

200 miejsc pracy i płatnych praktyk- rekrutacja Deloitte

Firma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację. Do 10 kwietnia br. mogą zgłaszać się studenci (co najmniej trzeciego roku studiów) i absolwenci uczelni wyższych. Oferty czekają na nich w biurach w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie oraz Szczecinie. Rekrutacja prowadzona jest do zespołów doradczych w działach audytu, podatków, prawa, doradztwa finansowego oraz konsultingu strategicznego, technologicznego, zarządzania ryzykiem i marketingu.

Więcej informacji: oferta

MOBILNY KIERMASZ PRACY

Biuro Karier UTH oraz OHP zapraszają na mobilny kiermasz pracy, który odbędzie się 07.03 w godzinach 10.00-13.00 w Kampusie Jagiellońska.

PŁATNE PRAKTYKI W URZĘDZIE M.ST.WARSZAWY

Urząd m. st. Warszawy ogłasza nabór na płatne praktyki absolwenckie. Celem praktyk jest ułatwienie absolwentom uzyskania doświadczenia i nabycia umiejętności praktycznych niezbędnych do wykonywania pracy zawodowej. W rekrutacji mogą brać udział także studenci, o ile program studiów pozwoli na realizowanie praktyki.

Płatne praktyki absolwenckie trwają 3 miesiące i odbywają się w pełnym wymiarze godzin (8h dziennie), a wynagrodzenie wynosi 1500 zł brutto za miesiąc.

 Szczegóły rekrutacji oraz ogłoszenia dostępne są na stronie: http://bip.warszawa.pl/Menu_przedmiotowe/rekrutacja/praktyki_absolwenckie.htm   

 

ROZPOCZNIJ KARIERĘ W DZIALE HR BUDIMEX S.A.

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r. Aktualnie firma poszukuje na płatne praktyki zawodowe: do działu HR ( wsparcie w procesach rekrutacji) oraz  do działu szkoleń ( logistyka szkoleń). Czas trwania praktyk: 3 miesiące. Możliwość podjęcia pracy zawodowej, po okresie realizacji praktyk. Wyślij swoje CV już dziś: kariera@uth.edu.pl Wystartuj z najlepszymi!

 

TY kreujesz swoją karierę - Poradnik Praca.pl 2017

Już jest Poradnik Praca.pl 2017, czyli rzeczowe informacje dotyczące planowania i budowania własnej marki oraz pomysły na to, jak i gdzie szukać pracy.

www.praca.pl/poradnik

 

OD STAŻU DO ANGAŻU

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego zaprasza młode osoby niepełnosprawne do odbycia płatnych 3-miesięcznych staży. W projekcie mogą brać udział uczniowie i studenci kształcący się w systemie zaocznym lub wieczorowym.

 

 

ABSOLVENT TALENT DAYS WARSZAWA

Szukasz zatrudnienia, chcesz poznać tajniki rekrutacji i umiejętności przydatne na ścieżce kariery?

Przyjdź na Absolvent Talent Days - największe targi pracy i praktyk w Polsce oraz festiwal Twojej kariery zawodowej.

10 000 osób już znalazło pracę lub praktykę razem z nami. Dołącz do nich!

Pobierz bezpłatny bilet na http://talentdays.pl.

 

 

C.H.Robinson rusza z programem Ambasadora Marki Pracodawcy

Już od poniedziałku (6 lutego) możecie aplikować na stanowisko Ambasadora Marki Pracodawcy w firmie C.H.Robinson. Poszukiwani są studenci kierunków logistyka, transport i pokrewne. Firma C.H. Robinson Europe i podmioty z nią stowarzyszone są jednym z wiodących spedytorów frachtu w Europie, tworzących dynamiczną sieć przedstawicielstw w całej Europie.  

Więcej informacji: Biuro karier UTH, kariera@uth.edu.pl

 

PROGRAM REALIA KARIERY

Fundacja Wspierania Rozwoju Realia Kariery, Partner UTH,  zaprasza do udziału w VII edycji bezpłatnych warsztatów Program Realia Kariery (25-26 lutego 2017 sobota - niedziela). Porozmawiamy o: świadomym budowaniu marki, negocjacjach z pracodawcą, dokonasz analizy SWOT swojej kariery, weźmiesz udział w Symulacji Assesment Center

Więcej na temat warsztatów można przeczytać na stronie: http://realiakariery.pl/program-realia-kariery/- na dole strony znajduje się także formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest konieczne do wzięcia udziału w warsztatach.

 

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEGO KREATORA CV

Dla studentów i absolwentów UTH bezpłatny kod dostępu do kreatora CV.

Chcesz dostać się na najlepszy staż? Skorzystaj z darmowego kodu dostępu ( ACDH86S24Y )do kreatora CV (zobacz tutaj https://interviewme.pl/kreator-cv-online-pdf ) i stwórz profesjonalne CV, nawet jeśli nie masz doświadczenia.
 
Zobacz artykuł, jak napisać CV bez doświadczenia: https://interviewme.pl/blog/pierwsze-cv-studenta
 
Stwórz CV w kreatorze na podstawie naszego artykułu i dostań się na wymarzony staż!
 

PRACA DLA CIEBIE

Szukasz pracy zgodnej z kierunkiem studiów? Skorzystaj z naszych ofert pracy LINK lub skontaktuj się z nami: kariera@uth.edu.pl

 

HULAKULA ROZRYWKOWE CENTRUM MIASTA - PARTNER KLUBU ABSOLWENTÓW UTH

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta oferuje posiadaczom Karty Klubowej Absolwenta UTH 10 % zniżki na bilard, kręgle oraz place zabaw. Zapraszamy do korzystania z oferty.

http://www.hulakula.com.pl/pl/

 

NOWE WYDANIE SEMESTRU

 

 

SPOTKANIE Z FUNDACJĄ WSPIERANIA ROZWOJU "REALIA KARIERY"

BIURO KARIER UTH ZAPRASZA NA MOBILNY STOLIK CZYLI,  KONSULTACJE KARIERY Z FUNDACJĄ WSPIERANIA ROZWOJU „REALIA KARIERY”

Masz możliwość porozmawiania na temat:

- budowania osobistej marki

- jak negocjować z pracodawcą

- rekrutacji „od kuchni”

- jak docierać do ukrytych ofert na rynku pracy

30.11.2016 GODZINA 10.30- 11.30 KAMPUS JAGIELLOŃSKA I PIĘTRO

 

 

BIURO KARIER UTH ZAPRASZA NA SZKOLENIE "JOB HUNTING- CZYLI JAK SZUKAĆ PRACY"

Szukasz pracy, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? A może chcesz zmienić pracę? Wysyłasz CV, ale nikt nie odpowiada?

Idziesz w końcu na rozmowę rekrutacyjną, słyszysz „zadzwonimy”, ale nikt nie dzwoni? Znasz ten scenariusz?

Chcesz to zmienić? Przyjdź na szkolenie organizowane przez Biuro Karier UTH i dowiedz się, co zrobić by pracować tam, gdzie chcesz. To naprawdę możliwe.

 

VIII Akademicki Turniej TransEdu dla młodych logistyków

 

Akademickie Turnieje TransEdu organizowane są od 4 lat. W każdej edycji uczestnicy - uczniowie i studenci logistyki z całej Polski - walczą między sobą w grze TransEdu, a następnie rozwiązują krótki test wiedzy. Ósma odsłona Turnieju odbędzie się w dniach 5-8 grudnia 2016 r. w Internecie.

Gra TransEdu, kursy oraz wszelkie niezbędne informacje znajdują się na http://edu.trans.eu/turnieje-transedu.

 

Konkurs Berlin Startup Calling 2016

Visual Meta GmbH, twórca serwisu ShopAlike.pl organizuje konkurs, w którym należy przedstawić swoją nowatorską ideę na biznes. Jest to niepowtarzalna szansa dla młodych ludzi na spełnienie swoich marzeń.

Konkurs skierowany jest do osób z całego świata w wieku 18-30 lat. Prezentację należy złożyć na stronie internetowej platformy do 31 grudnia 2016 roku, wypełniając formularz aplikacyjny. Na najlepszych czekają nagrody o łącznej wartości 15,000 euro.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie projektu: www.shopalike.pl/berlin-startup-calling-2016

 

PRZEWODNIK "PRACODAWCY 2016/2017"

Zapraszamy do kolejnej edycji Przewodnika "Pracodawcy 2016/2017", jest to kompendium wiedzy na temat rekrutacji, przygotowania dokumentów aplikacyjnych czy pierwszych dni w pracy, a także zawiera bazę wizytówek kluczowych pracodawców, przez co każdy może znaleźć swojego wymarzonego pracodawcę.


 

 

ŚWIĄTECZNA KAMPANIA TESCO

Rusza świąteczna kampania rekrutacyjna do sklepów Tesco i Centrów Dystrybucji.  Tesco szuka pracowników na pełny lub część etatu, którzy wesprą zespół i pomogą dbać o klientów każdego dnia coraz lepiej.  

Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie internetowej www.tesco.pl/kariera.


HRO Personnel oraz Biuro Karier zapraszają

 

PARTNERZY KLUBU ABSOLWENTÓW UTH

Firma szkoleniowa, językowa, usługi finansowe a może chcesz wybrać się do teatru, czy kręgielni? Dla Klubowiczów mamy specjalną ofertę zniżek i rabatów u Partnerów Klubu Absolwenta UTH. Poznaj naszych Partnerów

Nie masz jeszcze Karty Klubowej? napisz do nas: kariera@uth.edu.pl

 

How to Make a Resume? - przewodnik po angielsku

Jakie korzyści wyniesiesz z przeczytania artykułu?

•    zobaczysz przykład, jak dopasować CV do ogłoszenia o pracę po angielsku
•    dowiesz się, jakich angielskich zwrotów użyć, aby CV było profesjonalne
•    poznasz różnice w polskim CV i angielskim resume
•    artykuł jest napisany przez native speakera - dzięki temu podszkolisz swoją znajomość angielskiego

ZAPISZ SIĘ DO KLUBU ABSOLWENTA

DROGI ABSOLWENCIE, gratulujemy ukończenia studiów na naszej Uczelni. Chcemy utrzymywać z Tobą kontakt i wspierać Twój rozwój zawodowy. Wstąp do KLUBU ABSOLWENTA. WYPEŁNIJ ANKIETĘ I ODEŚLIJ NA MAILA: KARIERA@UTH.EDU.PL

O sile każdej uczelni stanowią nie tylko jej dokonania naukowe, atrakcyjna oferta i miejsca w rankingach, ale również jej absolwenci. Dlatego tak ważne jest dla nas, by absolwenci Uczelni Techniczno - Handlowej im. Heleny Chodkowskiej stanowili jedną całość i jedną siłę. Dla Was został stworzony Klub Absolwenta. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś.