XXIV Edycja Konkursu im. prof. Tadeusza Hanauska 2023. Relacja i zdjęcia

4 grudnia 2023 w murach Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród XXIV Edycji Konkursu im. prof. Tadeusza Hanauska na Pracę Roku z Dziedziny Kryminalistyki. Wydarzenie zorganizowało Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne we współpracy z UTH.

Uroczystość otworzyła JM Rektor dr Justyna Żylińska, która przywitała zgromadzonych gości w Kampusie Jutrzenki Uczelni Techniczno-Handlowej.

Agenda wydarzenia obejmowała m.in.:

• Wręczenie medali „Zasłużony dla Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego”
  • Ogłoszenie wyników XXIV Edycji Konkursu prof. Tadeusza Hanauska na Pracę Roku z Dziedziny Kryminalistyki
  • Wykład „Tatuaże w identyfikacji osób na podstawie zapisów wizyjnych", który wygłosiła dr Irena Białek, b. ekspert Instytutu Ekspertyz Sądowych im. prof. J. Sehna, ekspert i przedstawicielka PTK w Digital Imaging Workig Group ENFSI

Fundatorami nagród i upominków byli Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne oraz Uczelnia Techniczno-Handlowa.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i dziękujemy za obecność!