Wstąp w szeregi Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni

Szanowni Studenci,

informujemy, że Dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni, gen. dyw. Karol Molenda, organizuje spotkanie w formie on-line ze studentami naszej Uczelni, którzy są zainteresowani wstąpieniem w szeregi Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Spotkanie skierowane jest do studentów zainteresowanych służbą w tej formacji, w szczególności studentów kierunków cyberbezpieczeństwo i informatyka, ale także do tych, którzy interesują się problematyką cyberbezpieczeństwa i posiadają już zaawansowane umiejętności w wymienionym obszarze.

Wojska Obrony Cyberprzestrzeni są elitarnym komponentem Sił Zbrojnych RP, a służba w nim może być ciekawym wyzwaniem dla wielu studentów interesujących się problematyką cyberbezpieczeństwa i zawodową służbą wojskową. Podczas spotkania będzie można zadawać szczegółowe pytania.

Spotkanie on-line planowane jest pomiędzy 26 a 29 lutego 2024 r.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa w spotkaniu do dnia 21 lutego 2024 r.

Zapisy na spotkanie

Zgłoszenia prosimy kierować do Weroniki Łukasiewicz, Specjalisty ds. administracyjnych w Kampusie Jutrzenki, na adres e-mail: weronika.lukasiewicz@uth.edu.pl lub telefonicznie pod numerem +48 513 170 774.

O terminie spotkania każdy z Państwa zostanie poinformowany indywidualnie.