Wernisaż prac studentów Architektury wnętrz w Galerii U

Z wielką dumą pragniemy poinformować, że prace studentów z kierunku Architektura wnętrz zostały zaprezentowane podczas wernisażu, który odbył się w sobotę 21.10.2023 w Galerii U w Domu Kultury Stokłosy w Warszawie.

Prace studentów były wykonane pod nadzorem Bartłomieja Gładunia w ramach zajęć z Technik Plastycznych.

Wystawa zatytułowana "Spotkania architektury ze sztuką" to zbiór prac studentów I i II roku Architektury wnętrz UTH z zakresu technik artystycznych, wykonanych w roku akademickim 2022/2023. W ramach wystawy powstał album książkowy z pracami studentów.

Wielkie podziękowania dla Bartłomieja Gładunia oraz Grzegorza Glinko, bez których realizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa.

Koszt wynajęcia sali i wydania albumu został sfinansowany przez Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

Fot. Grzegorz Glinko