UTH nawiązała współpracę z Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni

Z wielką przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej nawiązała współpracę z Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni. W dniu parafowania porozumienia gdyńską uczelnię reprezentowała kmdr ppor. Marzena Florczyk-Żółtowska.

Porozumienie zawarte między stornami dotyczy współpracy przy promocji i organizacji XIII Konferencji Naukowej - Logistyka Morska "LogMare 2024". Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 17-19 października w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

Konferencja Naukowa ma na celu wymianę doświadczeń, poglądów oraz możliwości nawiązania współpracy przedstawicieli środowiska akademickiego, środowiska biznesu oraz instytucji otoczenia biznesu.

Jest nam niezmiernie miło, że będziemy częścią tego niezwykłego wydarzenia, które otwiera drogę do dyskusji nad kierunkami rozwoju logistyki cywilnej i wojskowej w odpowiedzi na współczesne wyzwania.