UTH na Salonie Maturzystów Perspektywy 2023!

Serdecznie zapraszamy kandydatów na studia do udziału w Warszawskim Salonie Maturzystów 2023!

Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 września w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 27, gdzie przedstawiciele Uczelni Techniczno-Handlowej będą do dyspozycji odwiedzających targi.

W programie spotkań m.in.:
  • Prezentacje oferty edukacyjnej uczelni akademickich na rok 2023/2024;
  • Wszystko o maturze 2024 z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych – spotkania ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych z maturzystami i nauczycielami na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych;
  • Szczegóły wymogów rekrutacji na studia na rok akademicki 2023/24;
  • Poradnictwo zawodowe i inspirujące spotkania dla osób wybierających kierunek studiów i uczelnię.

Do zobaczenia na stoisku UTH!