Porozumienie UTH z firmą Trafiklab

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej nawiązała kolejną współpracę. UTH podpisała z firmą Trafiklab Sp. z o. o. umowę w sprawie organizacji praktyk zawodowych dla studentów kierunku Budownictwo.

Trafiklab specjalizuje się w projektowaniu, doradztwie technicznym, a także w zarządzaniu projektami infrastrukturalnymi w dziedzinie budownictwa komunikacyjnego, w szczególności kolejowego. Firma doskonale zna polski rynek i realia w zakresie procedur administracyjnych w procesie inwestycyjnym oraz polskich kolejach. Trafiklab ma na swoim koncie wiele udanych projektów w zakresie rewitalizacji, przebudowy, modernizacji jak również budowy stacji, przejazdów oraz linii kolejowych w całej Polsce.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl