Partnerstwo UTH z holenderską The Orange Academy

Mamy przyjemność poinformować, że nasza Uczelnia podpisała międzynarodową umowę z renomowaną holenderską firmą The Orange Academy! Już od października nasi studenci i absolwenci będą mogli odbyć płatne staże w Holandii!

Staże oferowane przez The Orange Academy trwają od 2 do 12 miesięcy i dają możliwość poszerzenie wiedzy, zdobycie międzynarodowego doświadczenia i rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku.

Dzięki współpracy z The Orange Academy osoby, które zdecydują się na staż będą pracować w holenderskich firmach i zyskają nieocenione umiejętności praktyczne w swojej dziedzinie.

The Orange Academy to przedsiębiorstwo oferujące programy, dzięki którym kandydaci mogą zdobyć międzynarodowe doświadczenie zawodowe w krajach Beneluksu. Akademia selekcjonuje, wspiera i doradza stażystom podczas ich pobytu za granicą. Przedsiębiorstwo współpracuje również z wieloma renomowanymi szkołami oraz organizacjami rządowymi krajów należących do Unii Europejskiej.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl