Partnerstwo UTH z firmą Sposób Motorsport

Z radością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa w Warszawie nawiązała współpracę z firmą Sposób Motorsport.

W dniu 19 października 2023 roku podpisaliśmy porozumienie, które otwiera nowe możliwości dla naszych studentów i pracowników. Sposób Motorsport to firma z bogatym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, oferująca usługi takie jak modyfikacje elektroniczne silników, pomiary mocy i momentu obrotowego z wykorzystaniem hamowni, szkolenia z zaawansowanego tuningu samochodów. Specjalizują się również w budowie samochodów do motorsportu, serwisie samochodów sportowych oraz organizacji i obsłudze eventów motorsportowych i motoryzacyjnych.

Dzięki tej współpracy nasi studenci będą mieli możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności w jednej z najbardziej ekscytujących branż technologicznych. To doskonała okazja do rozwijania pasji i talentów w środowisku profesjonalistów.

Cieszymy się na myśl o wspólnych projektach i inicjatywach, które przyczynią się do rozwoju edukacji technicznej w Polsce. Wspólnie tworzymy przyszłość motorsportu!