Partnerstwo UTH z firmą Atomis

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza Uczelnia nawiązała współpracę z firmą Atomis. Podpisane porozumienie dotyczy współpracy naukowo-dydaktycznej oraz organizacyjnej. Dodatkowo UTH oraz Atomis będą wspierać wzajemnie swoje projekty i rozwój specjalności "Budowa i tuning samochodów" prowadzonej na kierunku Transport.

Firma Atomis specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy sprzętu w branży motoryzacyjnej do diagnostyki, programowania i tuningu. Ponadto posiada w swojej ofercie wiele akcesoriów, takich jak emulatory, stacje lutownicze, odsysacze i inne niezbędne w każdym nowoczesnym warsztacie. Atomis prowadzi również szkolenia z zakresu obsługi urządzeń diagnostycznych oraz programowania dla początkujących oraz średnio zaawansowanych. Studenci Uczelni Techniczno-Handlowej z kierunku Transport mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu Atomis - „Elektroniczne modyfikacje tłokowych silników spalinowych: teoria i praktyka”.