Konferencja: Lunch z e-commerce #7 ponownie w UTH

lunch z e-commere grafika

Z wielką przyjemnością zapraszamy na siódmą edycję wydarzenia poświęconego branży e-commerce, które odbędzie się w murach Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej już 8 września.

Konferencja: Lunch z e-commerce to doskonała okazja do zapoznania się z trendami i zmianami zachodzącymi w branży.

Temat przewodni #7 edycji - Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce

Agenda wydarzenia:

• Niegłupie pytania o sztuczną inteligencję. Wykorzystanie AI w marketingu – case studies
  • Co robi polski e-commerce na TikToku? Dobre praktyki w vertical video marketingu dla e-sklepów
  • Marketing Automation: gamechanger konwersji w Twoim e-commerce
  • Skuteczny lider: zarządzać tak, by sprawnie osiągać cele, a paliwa starczyło na długo
  • The rise of Microsoft Advertising and why it’s a must-have in your marketing-mix
  • Jak budować i zwinnie nawigować zespołem, z którym przejdziesz suchą stopą przez każdą burzę?
  • Ekspansja zagraniczna szansą na zwiększenie sprzedaży - case Martes Sport

Organizatorem wydarzenia jest Ideo Force. Partnerem honorowym konferencji jest Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej.

Prelegenci

lunch z e-commere prelegenci