Festiwal Nauki "Bezpiecznie jest wiedzieć z UTH" - Dzień Otwarty w Płońsku 2024

8 lutego 2024 r., w Płońsku odbył się Festiwal Nauki "Bezpiecznie jest wiedzieć z UTH" w ramach Dnia Otwartego Wydziału Zamiejscowego Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej, który skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu płońskiego.

W programie wydarzenia znalazły się wykłady prowadzone przez pracowników i funkcjonariuszy Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, pt. "Zakazane pamiątki z egzotycznych podróży" oraz "Rola i zadania psa służbowego". Uczniowie mieli również okazję wysłuchać wystąpień dr. inż. Mirosława Zielonego pt. "Logistyka - praca z pasja" i Piotra Sukiennika pt. "Cala prawda o kłamstwie - czyli czy można oszukać wariograf".

Serdecznie dziękujemy za przybycie uczniów z:

• Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Drobinie
  • Liceum Ogólnokształcące w Nasielsku
  • Zespół Szkół w Raciążu
  • Zespół Szkół Zawodowych w Nasielsku
  • I Liceum Ogólnokształcące PUL im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie

Projekt "Bezpiecznie jest wiedzieć z UTH" jest realizowany w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą Społeczna Odpowiedzialność Nauki