Dzień Otwarty Wydziału Zarządzania i Logistyki 11.2023. Relacja i zdjęcia

27 listopada 2023 roku w Kampusie Jutrzenki Uczelni Techniczno-Handlowej gościliśmy młodzież ze szkół średnich w ramach Dnia Otwartego Wydziału Zarządzania i Logistyki.

Przyszli kandydaci na studia wzięli udział w licznych pokazach i wykładach, m.in.:

• warsztatach i wykładach funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej („Zakazane pamiątki z egzotycznych podróży”, „Rola i zadania psa służbowego”),
  • prezentacji miejsca zbrodni, laboratorium kryminalistycznego oraz walizki technika kryminalistyki,
  • spotkaniach z: Mazowieckim Oddziałem Żandarmerii Wojskowej w Warszawie, Komendą Stołeczną Policji (Sekcja ds. Doboru Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji), Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki z Zegrza, Stołeczną Brygadą Obrony Terytorialnej.
  • warsztatach dla grup zorganizowanych, które poprowadzili: Paweł Mateńczuk ps. NAVAL, Piotr Sędziak (Orbico Group), Piotr Sukiennik, Łukasz Lep, dr inż. Mirosław Zielony.

Serdecznie dziękujemy za przybycie uczniów z:

1. Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach,
  2. I Liceum Ogólnokształcącego PUL w Dębem Wielkim,
  3. Zespołu Szkół im. Fridtjofa Nansena w Piastowie,
  4. Zespołu Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie.

Zapraszamy na kolejne Dni Otwarte w Uczelni Techniczno-Handlowej!