Dzień Informacyjny w Płońsku 2024. Relacja i zdjęcia

9 marca 2024 r. w Wydziale Zamiejscowym w Płońsku odbył się dzień informacyjny pt. „Odkrywaj. Ucz się. Podróżuj!”. Studenci mieli okazję poznać możliwości, jakie daje studiowanie w UTH.

Prelegentami podczas wydarzenia byli:

• mgr Emilia Suchodolska-Gąsiorowska, Zastępczyni Dyrektora Działu Umiędzynarodowienia, która opowiedziała o możliwościach mobilności studentów;
  • dr Tomasz Pajewski, Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Płońsku, który przedstawił działalność koła naukowego Project w Wydziale Zamiejscowym w Płońsku;
  • dr Dorota Stokowska, opiekun praktyk w Wydziale Zamiejscowym w Płońsku, która wyjaśniła kryteria odbywania praktyk studenckich.

Po spotkaniu studenci przystąpili do części konkursowej, podczas której mieli uwiecznić na zdjęciach zadania otrzymane za pomocą kodu QR. Były to takie aktywności, jak selfie z Prodziekanem Wydziału lub przedstawicielem Działu Umiędzynarodowienia, lektura książki związanej z zarządzaniem w uczelnianej bibliotece czy przybicie piątki z Kierownik Dziekanatu i rozwiązanie otrzymanej od niej zagadki.