Dr Tomasz Pajewski Prodziekanem Wydziału Zamiejscowego w Płońsku

dr Tomasz Pajewski
Miło nam poinformować, że funkcję Prodziekana Wydziału Zamiejscowego w Płońsku objął dr Tomasz Pajewski.

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

z zaszczytem objąłem funkcję Prodziekana Wydziału Zamiejscowego Uczelni Techniczno-Handlowej w Płońsku. Z pewnością praca na tym stanowisku będzie dla mnie niezwykłym doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym.

Studia na kierunku Zarządzanie w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej oferują wyjątkową możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy i wyspecjalizowanych umiejętności w obszarze współczesnego zarządzania.

Jestem głęboko przekonany, że dzięki zaangażowaniu profesjonalnego zespołu wykładowców związanego z tym kierunkiem, misja kształcenia wysoko wykwalifikowanych fachowców w dziedzinie zarządzania zostanie zrealizowana z pełnym sukcesem. W roku akademickim 2023/2024 w Wydziale Zamiejscowym w Płońsku będę skutecznie realizował założone plany dydaktyczne, naukowe oraz organizacyjne.

dr Tomasz Pajewski

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!