Dr Krzysztof Borkowski Prodziekanem ds. kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne

Miło nam poinformować, że funkcję Prodziekana ds. kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, w roku akademickim 2023/2024, objął dr Krzysztof Borkowski.

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

dziękuję Władzom UTH za zaufanie i powierzenie mi funkcji Prodziekana ds. kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne na Wydziale Zarządzania i Logistyki naszej Uczelni.

Moja przygoda z nauką akademicką była poprzedzona bogatym doświadczeniem zawodowym w obszarze bezpieczeństwa wewnętrznego państwa. Chęć dzielenia się swoim doświadczeniem dała już Studentom UTH możliwość poznania mojej osoby.

Zawsze staram się zainteresować Studentów praktycznym wymiarem nauk o bezpieczeństwie i motywować do własnej pracy. Pomoc w ukierunkowaniu prac badawczych, zakończonych pracą dyplomową jest wyzwaniem, które wspólnie będziemy w stanie zrealizować. Wierzę, że nawiązana współpraca przyczyni się do rozwoju Uczelni.

dr Krzysztof Borkowski
Prodziekan ds. kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne
Wydział Zarządzania i Logistyki

Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!