Certyfikaty TÜV NORD Polska dla studentów UTH

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej oraz TÜV NORD Polska Sp. z o.o. rozwijają współpracę, celem przygotowania konkurencyjnej oferty edukacyjnej. Studenci studiów magisterskich na kierunkach:

uzyskali możliwość ubiegania się o certyfikat Menedżer ds. zarządzania łańcuchem dostaw, wystawiany przez TÜV NORD Polska.

Certyfikat otwiera możliwość zatrudnienia w branży logistycznej i transportowej. Studenci, dzięki dodatkowym zajęciom, uzupełnią wiedzę z zakresu zarządzania i koordynacji procesów logistycznych oraz dystrybucji produktów i usług.

Szczegółowe informacje znajdują się w opisach specjalności oraz w Biurach Rekrutacji: ul. Jutrzenki 135 lub ul. Jagiellońska 82F