Bezpłatne, certyfikowane szkolenia dla studentów kierunku Transport

Uczelnia Techniczno-Handlowa zaprasza do udziału w bezpłatnych, certyfikowanych szkoleniach, przeznaczonych dla studentów niestacjonarnych z 7 semestru na kierunku Transport:

1. SEP do 1kV (z egzaminem państwowym) + Pojazdy hybrydowe i elektryczne. Technologia, eksploatacja i diagnostyka (stacjonarnie)
  2. Diagnostyka pojazdów i analiza danych wypadkowych w oparciu o odczyty elektronicznych systemów pokładowych (stacjonarnie)
  3. Zaawansowany tuning samochodowy - praktyczne wykorzystanie hamowni mobilnej i techniki modyfikacji komponentów silnikowych (stacjonarnie)
  4. Elektroniczne modyfikacje tłokowych silników spalinowych: teoria i praktyka (stacjonarnie)
  5. Prawo przewozowe dla przewoźnika, nadawcy, spedytora (online)
  6. Czas pracy kierowcy (online)

Zgłoszenia przyjmowane są do 06.10.2023 r. przez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/aMpMKCisnmtjkn2L9

• Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenia realizowane w ramach projektu UTH 2.0 Kompetencje dla Rozwoju.

Serdecznie zapraszamy!