Zmiany w obsłudze celnej towarów po Brexicie | Wykład tematyczny ONLINE | UTH Warszawa

2021-06-14

agent-celny

Spotkanie poprowadzi opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych AGENT CELNY w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie - Agnieszka Milczarczyk-Woźniak.

Studia podyplomowe Agent Celny mają na celu zapoznanie słuchacza z kompleksową i usystematyzowaną wiedzą niezbędną do realizacji zadań związanych z obsługą celną podmiotów. Obecnie, z uwagi na ciągły wzrost obrotów w ramach usług e-commerce, oraz w związku z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, obserwuje się wzrost zapotrzebowania na rynku pracy na zawód Agenta celnego.

Ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Agent celny, daje możliwość wpisu na listę Agentów celnych.

Agnieszka Milczarczyk-Woźniak – doktor nauk humanistycznych. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Wieloletni pracownik Głównego Urzędu Ceł, a następnie firmy doradczej KPMG Polska Audyt Sp. z o.o. Od 2007 r. wykładowca w Wyższej Szkole Cła i Logistyki, a obecnie Uczelni Techniczno-Handlowej. Specjalistka w zakresie prawa celnego. Autorka szeregu publikacji z zakresu cła, handlu zagranicznego oraz międzynarodowych stosunków gospodarczych. Właścicielka firmy Trade & Customs Compliance Academy.

Ramowy program spotkania 14.06.2021 godz. 18:00-19:00:

• wykład tematyczny Agnieszki Milczarczyk- Woźniak „Zmiany w obsłudze celnej towarów po Brexicie,
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: http://bit.ly/AgentCelny

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!