„Zawód liderka” – kobiety na rynku pracy. Wykład tematyczny ONLINE | UTH Warszawa

2021-07-08

Spotkanie poprowadzi opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych EXECUTIVE MANAGEMENT ACADEMY FOR WOMAN w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie – Izabela Gontarek.

Celem studiów jest edukacja pozwalająca poszerzyć wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania i przywództwa, jak również wsparcie kobiet w pokonaniu barier na drodze do zawodowego sukcesu, bez konieczności rezygnacji z życia osobistego.

dr Izabela Gontarek - Trener Biznesu, Senior Menedżer, Ekspert w Mediach. Od kilkunastu lat związana z międzynarodowymi organizacjami finansowymi oraz środowiskiem akademickim. Felietonistka, autorka publikacji eksperckich,  popularyzatorka wiedzy i nauki w mediach, członek rady programowej kampanii „Urodzeni Przedsiębiorcy” Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan.

Ramowy program spotkania 08.07.2021 godz. 16:00-17:00:

• wykład tematyczny Izabeli Gontarek – „Zawód liderka” – kobiety na rynku pracy.
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: https://bit.ly/ZawodLiderka

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!